Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman dorastała w scjentologii. Bella dziś ma 29 lat i zerowy kontakt z matką

Bella Cruise jest dorosłą córką Toma Cruise'a i Nicole Kidman. Cały czas utrzymuje relacje z ojcem, natomiast z matką zerwała kontakt. Rzadko publikuje swoje zdjęcia. W grudniu skończy 29 lat. Tak dziś wygląda.

Nicole Kidman i Tom Cruise w przeszłości tworzyli jeden z najpopularniejszych związków w show-biznesie. Pobrali się w Boże Narodzenie 1990 roku w Telluride w stanie Kolorado. Szybko się okazało, że nie mogą mieć dzieci, gdyż aktorka miała problemy z donoszeniem ciąży. Zdecydowali się na adopcję i zostali rodzicami dwójki pociech: Isabelli ur. 1992 i Connora Antony’ego, który był o trzy lata młodszy od siostry. W 2001 roku gruchnęła wiadomość o rozwodzie pary. Bella i Connor zostali wówczas pod opieką ojca. Plotkowano, że jedną z przyczyn niezgody między Nicole a Tomem było to, że aktor chciał wychowywać dzieci zgodnie z zasadami scjentologii, na co Kidman nie chciała się zgodzić. Cruise przez lata izolował dzieci od matki. Bella jest już dorosłą kobietą. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Mówili, że jestem za młoda, by wychodzić za mąż". Przyznała się też do korzystania z botoksu. Nicole Kidman kończy 55 lat

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Isabella Kidman Cruise jest już dorosła. Tak wygląda. Zerwała kontakt z matką 

Bella ma dziś 29 lat i jest w szczęśliwym związku. W 2015 r. poślubiła Maxa Parkera, który jest Brytyjczykiem i pracuje jako konsultant IT. Okazało się, że mąż nie jest scjentologiem, ale ceremonia ślubna była scjentologiczna. Za wszystko zapłacił Tom Cruise i jego nie mogło zabraknąć na uroczystości. Relacje córki z matką przez lata nie poprawiły się, a Bella postanowiła nie zapraszać Nicole na swój ślub. Ceremonia miała prywatny charakter i odbyła się w Londynie, a matka panny młodej była wówczas na miejscu, ale o niczym nie miała pojęcia. 

Tom Cruise ma bardzo wysoką pozycję w kościele scjentologów. Izabella dorastała w tej "wierze" i z kościołem związana jest do tej pory. Od dziecka unikała blasku fleszy i nie towarzyszyła znanemu ojcu na branżowych wydarzeniach. Prowadzi konto na Instagramie, ale skupia się głównie na pokazywaniu swojej twórczości. Bella po części poszła w ślady rodziców. Też jest artystką, ale skupia się na tworzeniu obrazów, grafik i fotografii. 

Często eksperymentuje z włosami. Jakiś czas temu była ruda, ale zdecydowała się na radykalne cięcie i przefarbowanie włosów na czarno. 

 

Bella chroni swoją prywatność, a na jej Instagramie na próżno szukać zdjęć z mężem czy znanym ojcem. 

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.