Maffashion ma nową fryzurę. Fani zachwyceni: Kolor i długość idealne. Boska

Maffashion pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Internauci są pod wrażeniem i prześcigają się w komplementowaniu Julii Kuczyńskiej.

Maffashion niedawno wróciła z Santorini, gdzie przebywała na wakacjach. Urlop spędzała ze znajomymi, wśród których był Mateusz znany jako "blu3aby". Pojawiły się plotki, że Julia Kuczyńska z nim rzekomo zdradziła Sebastiana Fabijańskiego. Gwiazda w żaden sposób nie odniosła się do tych doniesień, a teraz umiejętnie odwróciła uwagę fanów od tego tematu. Maffashion pochwaliła się metamorfozą w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Małgorzata Rozenek, QczajQczaj gratuluje Rozenek roli w "DDTVN" i wbija szpilę. "W głowie się nie mieści"

Maffashion zaskoczyła fanów nową fryzurą

Julia Kuczyńska opublikowała fotografie, na których zamyślona pozuje w nowej fryzurze. Wygląda na to, że celebrytka je przedłużyła, ale w oczy najbardziej rzucają się zaplecione warkoczyki. 

 

Zobacz również: Maffashion sprzedaje dom. "Chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni metamorfozą Maffashion.

Piękno nie ma granic.
Kolor i długość idealne. Boska.
Super wyglądasz.
Ślicznie ci w tych warkoczykach - chwalili.

Julia Kuczyńska na Santorini bawiła się w gronie przyjaciół i rzekomego partnera, ale internauci szybko zwrócili uwagę, że na zdjęciach brakuje Bastiana. Maff zapytana o to, gdzie jest jej syn, przypomniała, że chłopiec ma także ojca. Tym samym dała do zrozumienia, że dwulatek jest pod opieką Sebastiana Fabijańskiego. Przypomnijmy, że para rozstała się w atmosferze skandalu. Aktor przyznał się, że zdradził Kuczyńską. Później stwierdził, że mama jego dziecka również miała romans. Wygląda jednak na to, że w kwestii opieki nad dzieckiem potrafiąsię porozumieć.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek prowadzącą "DDTVN". Widzowie mocno podzieleni

Więcej o: