Maffashion na wakacjach z operatorem Mateuszem, a fani dopytują: Gdzie dziecko? Odpowiedziała. I to jak!

Maffashion odpowiedziała na złośliwy komentarz jednej z internautek. Poszło o to, że celebrytka pojechała na wakacje bez syna.

Maffashion wyjechała na wakacje na Santorini. Towarzyszą jej znajomi, a także Mateusz, operator związany przede wszystkim z Maciejem Dąbrowskim z youtube'owego kanału "Z Dvpy", raper ukrywający się pod pseudonimem "Blue baby". To właśnie o romans z nim Kuczyńska była oskarżana przez byłą dziewczynę muzyka (on sam też wydał w tej sprawie oświadczenie, ujawniając nowe fakty). W komentarzach pod ostatnimi zdjęciami internauci dopytują o to, gdzie jest syn celebrytki. 

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion, tatuaże Doroty SzelągowskiejSzelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Bieber też popełniła błąd

Maffashion wypoczywa bez syna? Odpowiedziała

Maffashion relacjonuje wczasy na Santorini. Chwali się pięknymi widokami. Nie brak też kadrów, na których widać, jak bawi się ze znajomymi i rzekomym kochankiem. Jedna z internautek zwróciła jednak uwagę, że na zdjęciach brakuje Bastka - syna blogerki. 

Gdzie dziecko? Ach, te matki - napisała.

Kuczyńska nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. Szybko zripostowała. 

Ma także ojca, wiesz? - odparowała. 

Kuczyńska opowiada na komentarzeKuczyńska opowiada na komentarze Fot. Insatgram/maffashion_official

 

Tym samym Maffashion zasugerowała, że dwulatek jest pod opieką Sebastiana Fabijańskiego. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Rapujący aktor przyznał się bowiem, że zdradził Kuczyńską. Później utrzymywał, że nim ich reakcja się rozpadła, dowiedział się o tym, że Julia także miała mieć romans.

Przypomnijmy, że po rozstaniu Julia Kuczyńska mogła liczyć na wsparcie fanów. Teraz jednak nie ma dobrej prasy. Przyczyniła się do tego m.in. kampania reklamowa alkoholu, w której wzięła udział. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański poszedł do lombardu. Sprzedał ważną pamiątkę po Maffashion. Będzie jej przykro

Więcej o: