Tak urządził się Hubert Urbański. Funkcjonalnie i zadziwiająco skromnie. Stawia na klasykę

Hubert Urbański należy do grona najpopularniejszych polskich prezenterów. Od lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Jak wygląda prywatne mieszkanie gwiazdora TVN? Zobaczcie.

Hubert Urbański to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy związanych ze stacją TVN. Popularność i sympatię widzów zdobył jako prowadzący teleturniej "Milionerzy". Fani formatu cenią go ze względu na profesjonalizm, opanowanie i poczucie humoru. Ponadto jest aktywny w mediach społecznościowych, choć stara się nie epatować za bardzo prywatnością. Część czasu wolnego spędza w swoim mieszkaniu na warszawskim Śródmieściu, gdzie przeprowadził się z poprzedniego lokum na Mokotowie po rozstaniu z partnerką.

Zobacz wideo Hubert Urbański ogląda "Milionerów" i śmieje się z uczestniczki

Mieszkanie Huberta Urbańskiego. Tak mieszka prowadzący "Milionerów"

Na profilu Huberta Urbańskiego co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, na których dopatrzyć się można wnętrz jego mieszkania. To, co rzuca się w oczy, to klasyczny i pozbawiony większych ekstrawagancji gust prezentera. Całość zaprojektowana jest raczej skromnie, bez epatowania bogactwem. 

Salon urządzony jest w sposób wygodny i funkcjonalny. Sercem pokoju jest duża kanapa i telewizor. Uwagę zwracają także regały zastawione książkami od sufitu po podłogę

 

Charakterystycznym elementem, który widać na kilku zdjęciach, jest wzorzysta tapera w złoto-jasno-szare kształty. Położona jest na ścianie w salonie połączonym z kuchnią i stanowi tło dla dodatków utrzymanych w tej gamie kolorystycznej. W kuchni widać typowe wyposażenie, które najlepiej dowodzi, że Hubert Urbański nie bywa jedynie gościem w swoim domu, tylko rzeczywiście w nim mieszka. Od salonu oddziela ją lada z drewnianym blatem.

Jak wyglądają pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu Huberta Urbańskiego? Dowiecie się, klikając w naszą galerię. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.