Joanna Krupa i Klaudia Halejcio w identycznej sukience. Która wygląda w niej lepiej?

Na początku miesiąca odbyła się konferencja, na której Joanna Krupa wystąpiła w charakterystycznej sukience z prześwitem. W tej kreacji zimą zaprezentowała się Klaudia Halejcio. Która z nich wypadła lepiej?

Jesienią na anteny telewizorów wróci "Top Model". Z tej okazji wraz z rozpoczęciem sierpnia odbyła się konferencja prasowa, dotycząca premiery 11. edycji show. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć jury programu. W wydarzeniu wzięła więc udział między innymi Joanna Krupa w towarzystwie niespełna trzyletniej córki Ashy-Leigh. Cierpliwie pozowała fotoreporterom ubrana w sukienkę, która mogła wydać się znajoma. W takiej samej kreacji pokazała się bowiem pod koniec zeszłego roku Klaudia Halejcio.

Zobacz wideo Joanna Krupa w krótkiej sukience na ściance "Top Model"

Joanna Krupa i Klaudia Halejcio ubrały taką samą sukienkę. Która zaprezentowała się lepiej w tej kreacji?

Kreacja, o której mowa, to krótka biała sukienka z długimi rękawami i wycięciem na udzie. Charakterystycznym elementem jest lewy bok sukienki wykonany z przezroczystej siateczką ze zdobieniem z w kształcie dużej gwiazdy lub słońca wyszytym z połyskujących koralików.

Joanna Krupa dopasowała do niej klasyczne beżowe szpilki i zrezygnowała z biżuterii. Długie blond włosy pozostawiła rozpuszczone, na próżno było też dopatrywać się grzywki, w której pokazała się jakiś czas temu.

Joanna KrupaJoanna Krupa KAPiF.pl / KAPiF.pl

W takiej samej sukience zaprezentowała się zimą Klaudia Halejcio. Z okazji Nowego Roku złożyła wówczas na Instagramie życzenia fanom, ubrana w tę samą kreację. W odróżnieniu od Joanny Krupy, celebrytka dobrała do niej dwa duże srebrne pierścionki i masywny srebrny naszyjnik

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram @klaudiahalejcio

Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku internauci wykazali dużą aprobatę dla obu stylizacji. Mnóstwo komplementów zebrała również sama sukienka. Która z nich wyglądała w niej lepiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.