Karolina Pisarek bez makijażu. Rozpacza nad stanem cery. "Teraz czas wziąć się za siebie"

Problemy z cerą mogą dotknąć każdego i nawet rozchwytywane modelki nie są tu wyjątkiem. Udowodniła to Karolina Pisarek, pokazując, jak prezentuje się obecnie jej twarz bez podkładu.

Minęły już dwa miesiące odkąd Karolina PisarekRoger Salla powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Huczny ślub modelki i biznesmena relacjonowały wszystkie media, o co zadbała sama Pisarek, zapraszając kamery TVN-u na okres przygotowań i sprzedając małżeńską sesję do "Vivy!". Po ceremonii nowożeńcy wybrali się na odpoczynek, a miodowy miesiąc spędzali m.in. na Bora-Bora, co od zawsze było marzeniem uczestniczki "Top Model". Niestety, rajskie wakacje miały też przykre konsekwencje. Zdaniem Karoliny Pisarek wyjazd przyczynił się do jej obecnych problemów z cerą.

Zobacz wideo Leitner o ślubie Karoliny Pisarek

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej

Karolina Pisarek pokazała się bez makijażu. Narzeka na stan skóry

Karolina Pisarek to jedna z nielicznych uczestniczek "Top Model", którym udział w programie rzeczywiście otworzył drzwi do kariery w modelingu. Na koncie ma już m.in. współpracę z Juicy Couture i BCBG, a Fashion TV przyznało jej tytuł modelki roku. Pisarek na wszystkich zdjęciach, również tych, które sama publikuje w mediach społecznościowych, prezentuje się zawsze perfekcyjnie. Ma idealny makijaż, a jej skóra sprawia wrażenie idealnie gładkiej. Modelka postanowiła pokazać, że w rzeczywistości nie jest tak zawsze, a pod warstwą podkładu także u niej można znaleźć niedoskonałości.

Karolina Pisarek uważa, że to podróż poślubną przypłaciła widocznymi na zdjęciu zmianami. Modelka problemy z cerą przypisuje niewłaściwej diecie.

Mój organizm jest przyzwyczajony do zdrowego jedzenia, a tam jadłam, co popadnie. Teraz czas wziąć się za siebie - napisała na InstaStories.

Karolina PisarekKarolina Pisarek instagram.com/@karolina_pisarek

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

Przed Karoliną Pisarek już niebawem kolejne wyzwania. W te wakacje została ogłoszona jedną z uczestniczek nadchodzącej 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Partnerem uczestniczki "Top Model" został Michał Bartkiewicz, który wcześniej tańczył z Oliwią Bieniuk i Edytą Zając. Modelkę doprowadził zresztą do zwycięstwa w 11. edycji polsatowskiego show. Treningi rozpoczęli pod koniec lipca i już niebawem dowiemy się, czy Bartkiewicz tym razem także sięgnie po Kryształową Kulę.

Więcej o: