Agata Rubik rozpamiętuje awanturę w samolocie. "Beznadziejne zachowanie niektórych pasażerów"

Agata Rubik pisała o Polakach, którzy na pokładzie samolotu nie chcieli założyć masek ochronnych. Na tym nie koniec. Opublikowała kolejny wpis na ten temat.

Agata Rubik i Piotr Rubik wybrali się z dziećmi drugi raz w tym roku na Hawaje. Celebrytka chwaliła się na Instagramie kadrami z wyjazdu. Pokazywała nawet paragony, żaląc się na ceny jedzenia. Nie zabrakło też relacji z samolotu. Żona muzyka twierdziła, że polscy pasażerowie wszczęli na pokładzie awanturę, bo nie chcieli założyć maseczek ochronnych. Miały padać groźby i wyzwiska. Teraz Rubik tłumaczy się z wcześniejszego wpisu. 

Agata Rubik o aferze z maseczkami

Rubikowie wrócili z wakacji i są już w domu. Żona kompozytora po powrocie od razu zaczęła relację, pokazując moment rozpakowywania bagaży. Nie dawał jej też spokoju wpis, który opublikowała wcześniej na InstaStories dotyczący Polaków, którzy na pokładzie samolotu protestowali przeciwko założeniu masek ochronnych. Dodała więc kolejny wpis.

Dla jasności -  nie u tę nosić maseczek i na co dzień ich nie noszę. Obowiązek noszenia maseczek podczas lotu w Lufthansie uważam za absurd! Na lotnisku i w autobusie tego obowiązku już nie ma. Niemniej, kupując bilet lotniczy w danej linii, musimy akceptować określone zasady. Dlatego w liniach United, mimo że stewardessa prosiła wszystkich o maseczki, grzecznie odmówiłam. Natomiast w Lufthansie założyłam ją bez gadania - pisała.

Na tym jednak nie koniec. Rubik miała bowiem radę dla wszystkich tych, którzy wykłócali się o maski. 

Dodam, że jest alternatywa dla totalnych przeciwników [maseczek - red.]. Poza tym, że oczywiście można wybrać inną linię lotniczą, to można na 48 h przed odlotem, zrobić test PCR i jego wynik negatywny zwalnia z obowiązku założenia maseczki. Więc jak kto woli. We wcześniejszej relacji chodziło mi tylko o beznadziejne zachowanie niektórych pasażerów, nie rozumiem, jak można być agresywnym wobec innego człowieka, od którego na dodatek dana sytuacja nie zależy - czytamy.

Agata Rubik o maskach w samolocieAgata Rubik o maskach w samolocie Fot. agata_rubik/Insatgram

Zgadzacie się z Agatą Rubik?

Więcej o: