Autorka piosenki o Stegnie już nie chce pieniędzy od Friza. "Przepraszam, to pomyłka". Odpowiedział

Sarusia55 twierdzi, że pomyliła się, wzywając Friza do zapłaty za naruszenie praw autorskich. Mimo to chciałby jej pomóc.

Sarusia55 tegorocznym wyjazdem nad polskie morze zagwarantowała nam wakacyjny trend z udziałem plaży w Stegnie. Jej filmy z pozdrowieniami szybko stały się viralem i doczekały się masy przeróbek. Tiktokerka pokochała nadmorską miejscowość do tego stopnia, że postanowiła nagrać piosenkę, która również stała się hitem. O jej remiks pokusił się inny tiktoker, Tribbs, a sam Friz poszedł w ślady Sarusi55 i zapowiedział, że niebawem ukaże się jego autorski kawałek o Stegnie. Sama zainteresowana postanowiła wezwać twórców do zapłaty w związku z naruszeniem praw autorskich

Zobacz wideo Wersow o ślubie i rodzinie Friza. Rozmawiali już o dzieciach

Wpadki filmowe w najbardziej kasowych produkcjach. Znikające przedmioty i historyczne nieścisłościWpadki filmowe w najbardziej kasowych produkcjach

Autorka piosenki o Stegnie już nie chce pieniędzy Friza

Obaj natychmiast zareagowali na apel Sarusi55 i zobowiązali się pomócKarol Wiśniewski zapytał fanów, w jaki sposób może skontaktować się z samą zainteresowaną. Mimo to autorka piosenki o Stegnie wycofała się z wcześniejszych żądań, a w jednym z najnowszych nagrań przeprosiła Friza za pomyłkę. Przyznała, że nie zrobił nic złego. Ktoś inny miał ją wprowadzić w błąd sugestią, że założyciel Ekipy próbuje się wzbogacić na jej twórczości.

Bardzo przepraszam pana Friza, po prostu się pomyliłam. Bardzo przepraszam, to jest nieszczęśliwa pomyłka, przepraszam pana Friza. Pan Friz nic złego nie zrobił, przepraszam bardzo, ktoś mnie w błąd wprowadził. Przepraszam bardzo. W związku z tą Stegną przepraszam - mówiła Sarusia55.

Podobnie jak poprzednim razem nagranie trafiło do Friza, który odpowiedział na słowa Sarusi55. Mimo jej pomyłki chciałby pomóc osobie w potrzebie i wciąż prosi o kontakt. 

Pani Gosiu, pani to super babka, nic się nie stało, jak mogę się z panią skontaktować? Chcę pomóc - odpowiedział Friz.

Friz odpowiada Sarisi55Friz odpowiada Sarisi55 Screen TikTok @sarusia55, @tojafriz

Wersow i Friz pokazali nowy domWersow i Friz kupili nowy dom. W ogrodzie jacuzzi, a w łazience... telewizor

Myślicie, że uda mu się skontaktować z Sarusią55?

Więcej o: