Jakobe Mansztajn z "Make Life Harder" został ojcem. Poznaliśmy płeć. Imię słodkie i tradycyjne

Jakobe Mansztajn ma powody do radości. Na profilu w mediach społecznościowych "Make Life Harder" poinformował, że został ojcem. Mamą córki blogera jest jego partnerka Karolina Bacia, aktorka.

Jakobe Mansztajn i Karolina Bacia powitali na świecie pierwsze dziecko. O tym, że zostaną rodzicami, poinformowali w kwietniu. Aktorka dodała wtedy na Instagramie żartobliwy post, złożony z trzech różnych kadrów. Na pierwszych dwóch zapozowała z jedzeniem, na trzecim zaprezentowała powiększony brzuch. "Pizza, makaron czy Mansztajn?" - napisała wtedy z dystansem. Posypały się gratulacje, a komentarz zostawił także jej partner. "Szkoda, że nie powiedziałaś wcześniej" - dowcipkował, czym rozbawił spore grono internautów. Teraz zakochani podzielili się kolejną radosną nowiną, bowiem ich córka jest już z nimi.

Zobacz wideo Oni poszli w ślady rodziców

"Make Life Harder". Jakobe Mansztajn został ojcem

Na profilu "Make Life Harder", którego Jakobe jest jednym z twórców i prowadzących, pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Widzimy na nim, jak Mansztajn trzyma w ramionach niemowlę i się na nie patrzy. Przy okazji wpisu, którym opatrzono kadr, poznaliśmy imię dziewczynki:

Drodzy, dziś może być różnie ze storikami, bo właśnie urodziła nam się córeczka. Wszyscy zdrowi. Mała Wanda pozdrawia - czytamy.

Jakobe Mansztajn został ojcemJakobe Mansztajn został ojcem Screen z Instagram.com/ make_life_harder

Najwidoczniej zostali zasypani wiadomościami, ponieważ Jakobe Mansztajn odpowiedział też na pytania fanów, którzy dopytywali o ich samopoczucie:

Karolina dochodzi do siebie, mała zdrowiutka, ale ja jestem wyczerpany. Spałem na jakiejś niezbyt wygodnej sofie. Dramat. Nikt mnie nie uprzedził, że to będzie takie trudne - zwrócił się do obserwatorów.

Jakobe Mansztajn został ojcemJakobe Mansztajn został ojcem Screen z Instagram.com/ make_life_harder

Wanda nie jest zbyt popularnym imieniem wśród dzieci członków show-biznesu, ale tak nazywa się m.in. córka Doroty Szelągowskiej. Jakimi osobami są osoby noszące takie imię? Na różnych portalach czytamy, że posiadają głęboki wgląd w świat wewnętrzny, a ich posiadaczki są wrażliwe i posiadają niezwykle rozwiniętą intuicję. Mówi się, że zostało wymyślone przez Wincentego Kadłubka.

Plotek serdecznie gratuluje i wita na świecie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.