Agnieszka Kaczorowska wyprawiła córce wymarzone przyjęcie urodzinowe. Uroczy motyw przewodni

Starsza córka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli skończyła właśnie trzy lata. Z tej okazji rodzice urządzili jej wyjątkowe przyjęcie urodzinowe, a relacją pochwalili się na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska robi, co może, aby żaden szczegół jej prywatnego życia nie uszedł uwadze wiernych fanów. Celebrytka regularnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych chwilami spędzonymi w towarzystwie męża, Macieja Peli i dwóch córek - Emilii i Gabrysi. Starsza z nich właśnie skończyła trzy lata, wobec czego dumni rodzice urządzili jej wystawne przyjęcie urodzinowe. Relacją z wydarzenia naturalnie podzielili się na Instagramie. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska wyprawiła córce wymarzone przyjęcie urodzinowe

Córka Agnieszki Kaczorowskiej skończyła trzy lata. Rodzice zorganizowali jej przyjęcie urodzinowe

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się krótkie nagranie, będące relacją z urodzinowej imprezy Emilii. Już na pierwszy rzut oka widać, że rodzice z pewnością nie oszczędzali przy tej wyjątkowej okazji do świętowania. Stoliki zastawione były babeczkami i innymi słodkościami, a dla dzieci przygotowano atrakcje w postaci licznych balonów, kolorowanek, a nawet dymiących dekoracji. 

 

Jak się okazało, temat przyjęcia wybrała sama solenizantka. W swoim wpisie dumna mama opisała, w jaki sposób do tego doszło:

Kiedy zapytałam ją, jaką chciałaby mieć imprezkę urodzinową, to zaczęła mówić głównie o krabach, a potem też o żółwiach, ośmiornicach i meduzach. No to zaprosiliśmy wszystkich jej gości do świata oceanu…

Wygląda na to, że wszystko poszło zgodnie z planem, a mała Emi wyraziła pełną aprobatę dla starań swoich rodziców:

Była rodzina, przyjaciele, koleżeństwo z przedszkola… i mnóstwo atrakcji. Gdy chciałam się dowiedzieć, jak jej się podobało… To z podekscytowaniem i iskierkami w oczach odpowiedziała przed snem: Byli wszyscy!

Fajna rodzinka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.