Katarzyna Niezgoda imprezuje z partnerem nad Wisłą. Uwagę zwraca torebka za 17 tysięcy

Katarzyna Niezgoda w czarnej mini wybrała się na imprezę nad Wisłą. Towarzyszył jej Paweł Markiewicz.

Katarzyna Niezgoda od kilku lat jest szczęśliwie zakochana w Pawle Markiewiczu. Para uwielbia podróżować i imprezować. Nowy Rok spędzili w słonecznym Meksyku, gdzie odwiedzili butik Tiffany & Co. Ostatnio partner znanej ekonomistki zdobył się na publiczne wyznanie miłości

Zobacz wideo Niezgoda w ogniu krytyki. Grafika okładki jej książki "poniosło"? Bizneswoman ODPOWIADA

Katarzyna Niezgoda imprezuje z partnerem

W niedzielę 24 lipca w mediach społecznościowych zakochanych ukazała się fotorelacja z imprezy. Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz ubrani elegancko do jednej z warszawskich knajp, gdzie zostali przyłapani przez fotografa. Ekonomistka miała na sobie czarną mini. W ręku trzymała torebkę Diora wartą 17 tysięcy złotych, a w jej uszach dostrzegamy długie kolczyki. Z koeli aktor postawił na granatowy garnitur. 

Katarzyna Niezgoda z partneremKatarzyna Niezgoda z partnerem Instagram @kasia.niezgoda

Katarzyna Niezgoda pierwszy raz była widziana w towarzystwie Pawła Markiewicza podczas pokazu jesienno-zimowej kolekcji Macieja Zienia w 2016 roku. Wtedy para została przyłapana przez paparazzi. Od tego czasu są nierozłączni i co jakiś czas dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Widać, że są ze sobą szczęśliwi.

Kim jest partner Katarzyny Niezgody?

Paweł Markiewicz ukończył studia magisterskie na kierunku budownictwo na Politechnice Wrocławskiej. Zawodowo jest związany z show-biznesem. To piosenkarz i aktor. Możemy go znać z epizodycznych ról w "Barwach szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Na swoim koncie ma także album muzyczny zatytułowany "Chwila ta".

Zobacz też: Katarzyna Niezgoda znów jest zakochana. Ucieka z Polski na romantyczne wakacje z ukochanym. To gwiazda disco polo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.