Dawno niewidziana Katarzyna Niezgoda prezentuje efekty metamorfozy na wakacjach z nowym partnerem. Miłość jej służy

Katarzyna Niezgoda wraz z nowym partnerem Pawłem Markiewiczem postanowili przedłużyć wakacje. Nietrudno zauważyć, że nowa miłość służy bizneswoman.

Bądź na bieżąco. Więcej o spektakularnych metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz Nowy Rok przywitali w słonecznym Cancun. Nie zapowiada się jednak, aby prędko wracali do Polski. Zakochani cały czas świetnie się bawią i korzystają z dobrodziejstw Meksyku. Muzyk z przyjemnością chwali się na Instagramie dziewczyną i wspólnie spędzanym czasie w raju. Pochwalił się także wizytą w butiku jednego z najpopularniejszych jubilerów. Zakupy chyba sprawiły im ogromną radość. 

Zobacz wideo Niezgoda w ogniu krytyki. Grafika okładki jej książki "poniosło"? Bizneswoman ODPOWIADA

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką na wakacjach. Miłość jej służy 

Katarzyna szerszej publiczności jest znana głównie przez długoletni związek z prezenterem TVP - Tomaszem Kammelem. Choć para nie spotyka się już od dawna, Niezgoda wciąż pojawia się w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu znowu jest zakochana. Wybrankiem ekonomistki jest gwiazda disco-polo i aktor Paweł Markiewicz.

Katarzyna Niezgoda przebyła trudną drogę w walce o wymarzoną sylwetkę. Raz chudła, następnie tyła. Obecnie bizneswoman wręcz promienieje i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Bizneswoman coraz częściej chwali się efektami diety i treningów na Instagramie. Bardzo możliwe, że to sprawka nowej miłości. 

Na opublikowanym przez artystę zdjęciu para pozuje przy udekorowanej choince w butiku jubilerskim. Szeroki uśmiech nie schodzi im z twarzy. Katarzyna ubrana jest w krótką białą sukienkę, która pięknie eksponuje zgrabne nogi. Wszyscy wiedzą, z czego znany jest sklep - pięknych pierścionków z diamentem.

 

Jesteście ciekawi, co zakupili u jubilera?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.