Ben Affleck się wściekł. Zaatakował aktora na planie

Ben Affleck ostatnio ma na głowie sporo obowiązków. Nie dość, że wziął ślub z Jennifer Lopez i zajmował się szukaniem wymarzonego gniazdka, to jeszcze pracował na planie najnowszego filmu. Być może stres z tym związany spowodował, że aktor zaatakował swojego kolegę z planu. O sytuacji doniosły brytyjskie media.

Ostatnie tygodnie to dla Bena Afflecka prawdziwy festiwal emocji. 16 lipca amerykański aktor wziął w Las Vegas ślub z Jennifer Lopez. Po ceremonii odbyło się czterodniowe wesele i celebrowanie tego wyjątkowego czasu. Brytyjski portal OK! Magazine podaje jednak, że tuż przed ślubem Affleck wyżył się na koledze z planu filmowego Chrisie Messinie. 

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Jennifer Lopez i Ben AffleckJ.Lo zmieniła nazwisko. Pochwaliła się zdjęciem z łóżka. Tak wyglądała po nocy poślubnej

Ben Affleck zaatakował kolegę z planu filmowego

Według źródła portalu OK! Magazine do zdarzenia miało dojść na kilka dni przed ceremonią zaślubin. Ben wówczas awanturował się i krzyczał na kolegę. Obaj pracują obecnie na planie filmu, którego reżyserem jest także Affleck. 

Coś go zjadało od środka. Miał dużo na głowie i wyładowywał się na ludziach wokół siebie - twierdzi źródło serwisu OK! Magazine.
 

Informator portalu podkreślił, że nerwy Bena Afflecka to efekt nadmiaru obowiązków i stresu związanego z pracą nad nową produkcją. 

Żongluje również wieloma innymi projektami, dzieleniem opieką nad dziećmi, szukaniem domu i pracą nad zachowaniem trzeźwości, co jest ciągłą walką - wyznał informator OK! Magazine.
 

Miejmy nadzieję, że konflikt na planie to tylko chwilowy kryzys spowodowany stresem przed ślubem.

Jennifer Lopez i Ben AffleckHistoria miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka to gotowy scenariusz

Przypomnijmy, że w przeszłości Ben Affleck zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Kilkukrotnie z tego powodu trafiał na odwyk. Najnowszy film Afflecka będzie jego pierwszym wyreżyserowanym obrazem od 2016 roku. Mąż Jennifer Lopez ma na koncie Oscara za scenariusz "Buntownika z wyboru", a wyreżyserowany i wyprodukowany przez niego film "Operacja Argo" zdobył Oscara za najlepszy film w 2013 roku.

Więcej o: