Maria Szarapowa została mamą. Zdradziła imię syna. Piękny kadr

Maria Szarapowa dniu 35. urodzin, które obchodziła 19 kwietnia 2022 roku, poinformowała, że niebawem zostanie mamą. To się już stało! Tenisista wyjawiła, że kilkanaście dni temu urodziła syna.

Maria Szarapowa to jedna z czołowych światowych tenisistek, która pięciokrotnie plasowała się na pierwszym miejscu rankingu singlowego WTA - po raz ostatni udało jej się to w 2012 roku. Jest również zdobywczynią Wielkiego Szlema (między 2004 a 2014 rokiem zwyciężyła Wimbledon, US Open, Australian Open i French Open, z czego ostatni aż dwukrotnie). Rosjanka oficjalnie odeszła na sportową emeryturę dwa lata temu, a obecnie skupia się na życiu prywatnym. I wydaje się, że udaje jej się realizować ten plan, bo na początku lipca urodziła pierwsze dziecko. Teraz pochwaliła się jego zdjęciem i zdradziła, jak nazwała syna.

Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

Maria Szarapowa urodziła. Pokazała urocze zdjęcie syna

W kwietniu Maria Szarapowa wrzuciła zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem i napisała, że "jedzenie za dwoje zawsze było jej specjalnością", a w ciąży zdecydowanie może sobie na to pozwolić. Okazało się, że była wówczas trzy miesiące przed porodem, bo w piątek wieczorem przedstawiła fanom syna, który, jak się okazało, przyszedł na świat ponad dwa tygodnie temu.

Theodore. 1.07.2022. Najpiękniejszy, pełen wyzwań i najbardziej satysfakcjonujący prezent, o jaki nasza mała rodzina mogła prosić - napisała tenisistka na Instagramie.
 

Ojcem dziecka tenisistki jest brytyjski biznesmen i milioner Alexander Gilkes. Mężczyzna jest przyjacielem księcia Williama i księcia Harry'ego, a przez pewien czas spotykał się z młodszą siostrą księżnej Kate - Pippą. Z Marią Szarapową związał się w 2018 roku, a dwa lata później para ogłosiła zaręczyny.

Zobacz też: Maria Szarapowa jest w ciąży! Nowiną podzieliła się w dniu 35. urodzin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.