Sylwia Bomba nie przerabiała brzucha w aplikacji. Tak wygląda naprawdę

Sylwia Bomba zabrała córkę na krótkie wakacje. Gwiazda "Gogglebox" opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini bez retuszu.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez kilkanaście sezonów jej kanapową towarzyszką była Ewa Mrozowska, aktualnie celebrytka jednak występuje w duecie z Lili Antoniak. Ostatnie kilka dni panie spędziły na wspólnym wyjeździe. Towarzyszyły im pociechy. Fotografka wylegiwała się nad basenem razem z córką. Na Instagramie podzieliła się wspólnym zdjęciem.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zabrała córkę do delfinarium

Sylwia Bomba spędza weekend nad basenem. Tak naprawdę wygląda jej ciało

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła niemal 800 tys. obserwujących. Miniony weekend gwiazda "Gogglebox" spędziła z córką i przyjaciółmi w SPA. Wyjazd na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych. Celebrytka korzystała ze wszystkich oferowanych przez resort atrakcji. Szczególnie przypadł jej do gustu hotelowy basen.

Finał weekendu spędzamy na końcu tęczy. Gdy byłam mała, wierzyłam, że tęcza jest z waty cukrowej. Tosia odziedziczyła wyobraźnię po mnie. Gdybym miała opisać ją trzema cechami, byłyby to: wulkan energii, niesamowita wyobraźnia i bystrość umysłu. A wy, jakimi trzema cechami opisalibyście wasze dzieciaki? - napisała na Instagramie fotografka.
 

Sylwia Bomba nie boi się publikować zdjęć w bikini. Na przestrzeni lat gwiazda TTV schudła kilkadziesiąt kilogramów i nadal utrzymuje szczupłą sylwetkę. Celebrytka akceptuje swoje ciało i nie korzysta z pomocy Photoshopa, nawet jeśli na zdjęciu widoczne są niewielkie mankamenty.

Więcej aktualnych informacji na temat bohaterów popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.