Sylwia Przybysz zareagowała na komentarze o kolejnej ciąży. Była bardzo wkurzona

Sylwia Przybysz podzieliła się nagraniem, które wywołało spekulacje, że jest w kolejnej ciąży. Celebrytka skomentowała teraz te doniesienia.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pobrali się 25 czerwca 2022 roku w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem. Ślub oraz poprawiny państwo młodzi skrzętnie relacjonowali w mediach społecznościowych. Niedługo potem wybrali się w romantyczną podróż do Grecji. Pod jednym z opublikowanych przez nich nagrań pojawiło się mnóstwo głosów, że celebrytka znów jest w ciąży.

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Sylwia Przybysz twierdzi, że spekulacje o ciąży są dla niej krzywdzące

Sylwia Przybysz podzieliła się krótkim filmikiem na TikToku, na którym widzimy ją, jak przytula i całuje się z Janem Dąbrowskim. 

Pod nagraniem pojawiło się wiele głosów, według których lekko zaokrąglony brzuch celebrytki świadczy o tym, że jest w kolejnej ciąży. Zdegustowana Sylwia zdecydowała się odpowiedzieć na te sugestie na InstaStories.

Dziewczyny, to serio jest nie na miejscu. Urodziłam dwójkę dzieci i mam prawo mieć większy brzuszek. Po ciąży nie zawsze wszystko magicznie znika. Nie wyobrażam sobie napisać takiego komentarza do kogokolwiek i doszukiwać się ciąży, której nie ma. (...) Powiem więcej, uważam, że dodatkowe kilogramy widać tak mniej więcej od trzech lat, od momentu, kiedy zaszłam w pierwszą ciążę, bo są one ze mną od tego momentu, ale serio nie musicie mi ich wytykać, nazywając je kolejną ciążą, to turbo niemiłe.

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz instagram.com/ sylwiaprzybysz

W dalszej części wpisu, celebrytka wyznała, co w całej tej sytuacji było dla niej najbardziej absurdalne.

Najbardziej rozbawiła mnie sugestia, że mój ostatni TikTok to nagrany moment, w którym ogłaszam Jaśkowi, że spodziewamy się trzeciego dziecka.

Rozumiecie oburzenie Sylwii Przybysz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.