Elliot Page pochwalił się nowym zdjęciem do paszportu. "Jesteś strasznie przystojny"

Elliot Page, który w 2020 roku wyznał, że jest osobą transpłciową, pochwalił się nową fotografią do paszportu. W komentarzach posypały się komplementy od fanów.

Elliot Page to kanadyjski aktor, znany z ról w filmach, takich jak "Juno", "Zakochani w Rzymie", "Pułapka" czy "Incepcja". Występuje także w serialu "The Umbrella Academy". W 2020 roku wyznał, że jest osobą transpłciową. Scenarzyści postanowili uwzględnić jego przemianę w produkcji. Postać grana przez artystę również zmieniła płeć. Niedawno Elliot pochwalił się nowym zdjęciem paszportowym. Nie ukrywa, że jest zachwycony fotografią.

Zobacz wideo Znana stylistka krytykuje organizację Open'era

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Elliot Page pochwalił się nowym zdjęciem do paszportu. "Nigdy nie sądziłem, że…"

Eliot Page zgromadził na Instagramie sześć milionów obserwujących. Aktor chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio pochwalił się nowym zdjęciem do paszportu. Artysta miał na sobie jedynie gładką, czarną koszulkę i srebrny naszyjnik. Odtwórca roli Juno otwarcie przyznaje, że jest bardzo zadowolony z fotografii.

Nigdy nie sądziłem, że spodoba mi się zdjęcie paszportowe - napisał Elliot Page.
 

Post został polubiony przez ponad milion osób. W komentarzach pojawiły się wyrazy zachwytu.

Najlepsze zdjęcie paszportowe, jakie kiedykolwiek widziałem.
Mówiłam to już wcześniej i nadal będę powtarzać, jesteś strasznie przystojny.
Jesteś jedynym, który wygląda świetnie na zdjęciu paszportowym. My wszyscy wyglądamy, jakbyśmy nie spali od kilku dni - komplementowali fani.

Księżna DianaDiana odwiedzała go w ciemnej peruce. Jak dziś wygląda życie Hasnata Khana?

Aktor od lat wspiera osoby transpłciowe. Wkrótce po tym, jak wyznał, że jest jedną z nich, pojawił się w programie Oprah Winfrey, gdzie podzielił się swoją historią. Elliot Page był też pierwszym transpłciowym mężczyzną, który pojawił się na okładce "TIME". Na łamach magazynu ukazał się także poruszający wywiad z artystą.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Więcej o: