Córka Agaty Rubik sprząta basen. W klapkach lub na boso? A skąd! W butach na obcasie

Agata Rubik zaprezentowała fanom, jak z rodziną spędzała niedzielne popołudnie. Najpierw sprzątanie, później przejażdżka rowerowa.

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z tych par, które na bieżąco relacjonują obserwatorom, jak wygląda ich życie. Nie mają problemu, by udostępniać wizerunek córek, wrzucać z nimi śmieszne nagrania na TikToka, czy po prostu odpowiadać na pytania fanów. Nie dziwi więc, że wiadomo, jak spędzili ostatnią niedzielę. Agata Rubik poinformowała o "srzątaniu i przemeblowaniu, które trwa w pokoju dziewczynek". Szybko okazało się, że nie tylko. Basen też wymagał dopieszczenia.

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Córka Agaty Rubik sprząta basen. W klapkach lub na boso? A skąd! W butach na obcasie

Agata i Piotr Rubikowie doczekali się dwóch córek - trzynastoletniej Heleny oraz dziewięcioletniej Alicji. Dziewczyny są stałymi bohaterkami social mediów sławnych rodziców. W minioną niedzielę młodsza (?) z nich wzięła się za czyszczenie basenu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że robiła to w butach na obcasie.

Sprzątanie basenu tanecznym krokiem - poinformowała na InstaStories Agata Rubik.

Oczywiście mowa o specjalnych butach, które służą do tańca. Pociecha Rubików uwielbia tę formę aktywności fizycznej, więc być może właśnie skończyła domowy trening, lub po prostu uczyła się chodzić w takim obuwiu. Niemniej, wygląda to całkiem zabawnie.

Córka Rubików sprząta w butach na obcasieCórka Rubików sprząta w butach na obcasie screen IG

ZOBACZ TEŻOcena Heleny z muzyki na koniec roku rozbawiła Agatę Rubik. Nawiązała do Piotra Rubika, a ten zareagował

Po uporaniu się z domowymi zajętościami, Rubikowie wybrali się na przejażdżkę rowerową. W pewnym momencie zrobili sobie jednak przystanek na lody. W końcu po tak pracowitym dniu zasłużyli. 

Więcej o: