Jarosław Bieniuk pęka z dumy: Moje dziewczyny. "Miło widzieć szczęście w oczach"

Na profilu Jarosława Bieniuka pojawiło się nowe zdjęcie byłego piłkarza z córką i partnerką. Zostało zrobione w drodze na sobotnie koncerty w ramach Open'er Festival. Widać, że Oliwia Bieniuk i Zuzanna Pactwa dobrze się dogadują.

Jarosław Bieniuk wraz z partnerką i córką postanowili wziąć udział w tegorocznym Open'er Festival. W piątek ze względu na niebezpieczeństwo związane z wyjątkowo trudnymi warunkami pogodowymi część występów została odwołana. Następnego dnia wydarzenie przebiegało zaplanowanym rytmem, w związku z czym były piłkarz, Oliwia Bieniuk i Zuzanna Pactwa w przemyślanych stylizacjach udali się na koncerty. Bieniuk zdjęciem z tego dnia pochwalił się na Instagramie.

Zobacz wideo Jakie prezenty lubi dostawać Oliwia Bieniuk?

Dumny Jarosław Bieniuk w drodze na koncerty z Oliwią Bieniuk i Zuzanną Pactwą. Widać, że dobrze się dogadują

Na opublikowanym przez Jarosława Bieniuka zdjęciu widać jak wraz z ukochaną i córką przemierzają drogę na sobotnie występy. Trudno nie zwrócić uwagę na kreacje, jakie przygotowały na tę okazję. 

Oliwia Bieniuk zaprezentowała się w krótkiej czarnej spódnicy i ciężkich butach za kostkę. Najciekawszym elementem stylizacji była jednak fioletowa obcisła bluzka z długim rękawem i efektownymi wycięciami z przodu, eksponującymi biust. Zuzanna Pactwa zdecydowała się z kolei na czarny wiązany na szyi top, do którego dobrała klasyczny kapelusz i złotą biżuterię.

 

Nietrudno zauważyć, że Oliwia i Zuzanna mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Nic więc dziwnego, że dumny Jarosław Bieniuk w podpisie zdjęcia umieścił dwie emotikony serca i dwa słowa:

Moje dziewczyny.

Zachwytu nie kryją również fani, którzy w komentarzach pławią się w komplementach:

Miło widzieć szczęście w oczach, piękni i uśmiechnięci ludzie.
No panie Jarku, cudne te pana dziewczyny.
I miło patrzeć, jak dba pan o swoje dziewczyny.

Was też rozczula ten widok?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.