Córka Klaudii Halejcio nabrudziła. Fanki nie pocieszają: Potem jest jeszcze gorzej

Córka Klaudii Halejcio wchodzi właśnie w nowy etap rozwoju. Nel nie chce pomocy mamy i próbuje samodzielnie jeść. Niestety, początki nauki okazały się bardzo trudne.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Klaudia Halejcio niedawno powiedziała nam, że nie ma żadnego problemu z tym, by pokazywać córkę w mediach społecznościowych. Rzeczywiście, Nel na Instagramie aktorki pojawia się bardzo często. Z najnowszego postu możemy się przekonać, że wchodzi właśnie w nowy etap rozwoju, chociaż początki do najprostszych nie należą.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Córka Klaudii Halejcio uczy się samodzielnie jeść

Dokładnie miesiąc temu Klaudia Halejcio świętowała pierwsze urodziny córki. Z tej okazji pochwaliła się wtedy w mediach społecznościowych wyjątkową sesją z Nel. Na zdjęciach we dwie prezentowały się w  otoczeniu niezliczonych ilości kwiatów i dekoracji. Tym razem jednak aktorka pochwaliła się kadrem z codziennego życia. Halejcio pokazała, jak jej córka próbuje samodzielnie jeść i nie chce przy tym pomocy mamy. Cóż, z fotografii wynika, że początek nauki nie przebiega bezproblemowo.

Kiedy twoje dziecko jest na etapie- sama, sama.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci mówią o własnych doświadczeniach z dziećmi, które uczyły się samodzielnie jeść.

Spokojnie, to trwa tylko miesiąc lub dwa. Potem jest jeszcze gorzej.
Znam to - sama rozchlapię kaszkę po całej kuchni i nie musisz mi pomagać. Wystarczy, że będziesz musiała to wszystko posprzątać i mnie umyć.
Moja ma 14 miesięcy i wszystko chce sama robić włącznie z jedzeniem, a ja mam dwa razy więcej sprzątania przy tym.

Wygląda na to, że Klaudię Halejcio czeka dużo sprzątania. Jesteśmy pewni jednak, że kiedy tylko Nel nauczy się samodzielnie jeść, mama będzie pękać z dumy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.