Córka Klaudii Halejcio nabrudziła. Fanki nie pocieszają: Potem jest jeszcze gorzej

Córka Klaudii Halejcio wchodzi właśnie w nowy etap rozwoju. Nel nie chce pomocy mamy i próbuje samodzielnie jeść. Niestety, początki nauki okazały się bardzo trudne.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Klaudia Halejcio niedawno powiedziała nam, że nie ma żadnego problemu z tym, by pokazywać córkę w mediach społecznościowych. Rzeczywiście, Nel na Instagramie aktorki pojawia się bardzo często. Z najnowszego postu możemy się przekonać, że wchodzi właśnie w nowy etap rozwoju, chociaż początki do najprostszych nie należą.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Angelina Jolie z córkąAngelina Jolie przyłapana z dziećmi w Rzymie. Takie zdjęcia to rzadkość

Córka Klaudii Halejcio uczy się samodzielnie jeść

Dokładnie miesiąc temu Klaudia Halejcio świętowała pierwsze urodziny córki. Z tej okazji pochwaliła się wtedy w mediach społecznościowych wyjątkową sesją z Nel. Na zdjęciach we dwie prezentowały się w  otoczeniu niezliczonych ilości kwiatów i dekoracji. Tym razem jednak aktorka pochwaliła się kadrem z codziennego życia. Halejcio pokazała, jak jej córka próbuje samodzielnie jeść i nie chce przy tym pomocy mamy. Cóż, z fotografii wynika, że początek nauki nie przebiega bezproblemowo.

Kiedy twoje dziecko jest na etapie- sama, sama.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci mówią o własnych doświadczeniach z dziećmi, które uczyły się samodzielnie jeść.

Spokojnie, to trwa tylko miesiąc lub dwa. Potem jest jeszcze gorzej.
Znam to - sama rozchlapię kaszkę po całej kuchni i nie musisz mi pomagać. Wystarczy, że będziesz musiała to wszystko posprzątać i mnie umyć.
Moja ma 14 miesięcy i wszystko chce sama robić włącznie z jedzeniem, a ja mam dwa razy więcej sprzątania przy tym.

Wygląda na to, że Klaudię Halejcio czeka dużo sprzątania. Jesteśmy pewni jednak, że kiedy tylko Nel nauczy się samodzielnie jeść, mama będzie pękać z dumy.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska przesadziła z filtrami. Fanka zwróciła jej uwagę

Więcej o: