Dziennikarka TVN24 po ponad 20 latach odchodzi ze stacji. Wyciekła jej wiadomość do pracowników redakcji

Małgorzata Telmińska ogłosiła, że po 21 latach pracy w TVN24, odchodzi z redakcji. Co dalej z jej karierą?

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Widzowie TVN24 doskonale kojarzą Małgorzatę Telmińską. Nic dziwnego, bo dziennikarka była związana ze stacją aż 21 lat. Okazuje się jednak, że po ponad dwóch dekadach kończy współpracę z redakcją mieszczącą się przy ulicy Wiertniczej w Warszawie. 

Małgorzata Telmińska odchodzi z TVN24

Małgorzata Telmińska wysłała do koleżanek i kolegów z redakcji TVN24 maila, w którym informuje o swoim odejściu z pracy. Wiadomość trafiła jednak do mediów. 

Nie da się ukryć - to będzie mail pożegnalny. Nie za długi; powiedzmy, że newsowy. Po wielu, wielu latach bardzo gorąco chcę podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej drodze w TVN24. Przede wszystkim najlepszej na świecie drużynie reporterek i reporterów i szefowi. Dziękuję wydawczyniom i wydawcom, prezenterkom i prezenterom, producentkom i producentom, redaktorkom i redaktorom, operatorom, dźwiękowcom i montażystom, charakteryzatorkom i charakteryzatorom. Wszystkim bez wyjątku: tym, których widać i których nie widać, a bez których telewizji nie ma - napisała.

Dziennikarka w dalszej części wiadomości lakonicznie powiedziała o planach na przyszłość. Pożegnała się też, składając kolegom i koleżankom z redakcji życzenia

Jestem dumna, że dane mi było was spotkać, jestem dumna, że dane mi było widzieć jak budowała się potęga TVN24. Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o was i latach spędzonych przy Wiertniczej. Z całego serca życzę wszystkim wolności: żebyście zawsze mogli robić to, co kochacie i kochać kogo chcecie! Dbajcie o siebie. Będę za was trzymać kciuki i zawsze Wam kibicować. Całusy! Ściskam! Telmi - brzmi treść wiadomości.

Aktualnie Telmińska przebywa na urlopie. Czy jednak po jego zakończeniu przejdzie do jednej z konkurencyjnych stacji telewizyjnych? Nic z tych rzeczy. Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie dowiedziały się, że dziennikarka nie będzie już związana z mediami. 

Więcej o: