"Ranczo". Bogdan Kalus w szpitalu. Pokazał zdjęcie w masce tlenowej i pod kroplówką

Na profilu Bogdana Kalusa na Instagramie pojawił się niepokojący wpis. Aktor znany z serialu "Ranczo" opublikował zdjęcie z kliniki, na którym ma założoną maskę tlenową.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wśród najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali bez wątpienia należy wymienić "Ranczo". Emitowany był w latach 2006-2009, a następnie 2011-2016 i cieszył się rekordową oglądalnością. Sławę i ogromną sympatię widzów zyskali również aktorzy, którzy wzięli udział w produkcji. Nic dziwnego, że fani z zaniepokojeniem przyjęli nowe zdjęcie, jakie opublikował na Instagramie Bogdan Kalus.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Bogdan Kalus z serialu "Ranczo" przebywa w szpitalu. Pokazał zdjęcie z maską tlenową na twarzy

Odtwórca roli serialowego Hadziuka dał się poznać nie tylko dzięki świetnie zagranej postaci w serialu "Ranczo", ale również za sprawą udziału w innych produkcjach filmowych oraz jedenastej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Pląsy na parkiecie u boku Lenki Klimentowej zaskarbiły mu jeszcze większe grono wiernych sympatyków, z którymi pozostaje w kontakcie za pomocą mediów społecznościowych.

Krzysztof Ibisz Jennifer Lopez Maye MuskIbisz i Kalus mają tyle samo lat, ale tylko jeden jest wiecznie młody

Fani aktora z niepokojem przyjęli więc jego najnowszy wpis na Instagramie. Na opublikowanym zdjęciu pozuje na tle szpitalnego pomieszczenia w masce tlenowej założonej na twarz, z kroplówką wpiętą w dłoń. Fotografia została opatrzona dość tajemniczym podpisem:

Leczenie w klinice MML. Dzień drugi.
 

Chociaż powód, dla którego Bogdan Kalus przebywa w klinice jest nieznany, w komentarzach natychmiast pojawiły się życzenia powrotu do formy:

Życzę panu szybkiego powrotu do zdrowia.
Niech się pan trzyma! Zdrowia życzę!
Będzie dobrze. Zdrówka.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaOstrowska-Królikowska na zakupach. Nie spodziewała się, kogo tam spotka

Dołączamy się do życzeń.

Więcej o: