Kasia Tusk chwali się starym zdjęciem z tatą. Tak wyglądała, zanim stała się ikoną stylu

Kasia Tusk z okazji Dnia Ojca pochwaliła się fotografią z domowego albumu. Na Instagramie pokazała zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Kasia Tusk często podkreśla, że rodzice są dla niej największymi autorytetami i wzorem prawdziwej i pięknej miłości. Z okazji Dnia Ojca blogerka złożyła ukochanemu tacie życzenia i przy okazji podzieliła się z internautami rodzinną fotografią. 

Stanisław Rozenek, Klara Lewandowska, Liam SzczęsnyKlara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze z rodziną. Był nawet Donald Tusk

Kasia Tusk pokazała pamiątkowe zdjęcie z tatą

Kasia Tusk dołączyła do grona gwiazd, które 23 czerwca opublikowały w mediach społecznościowych zdjęcia z ojcami. Do kadru z rodzinnego albumu blogerka dodała krótki, lecz bardzo piękny podpis, w którym po raz kolejny podkreśliła, że tata jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu.  

Mój wzór. Moje oparcie. Mój przyjaciel - napisała Kasia Tusk.

Czarno-biała fotografia została wykonana, zanim jeszcze Kasia Tusk otrzymała miano jednej z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Na zdjęciu córka byłego premiera ma na sobie klasyczny zestaw, czyli biały t-shirt i jeansowe spodnie.

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/@makelifeeasier_pl

Kasia Tusk o rodzinnych relacjach: Wreszcie mam ich przy sobie

Kasia Tusk w 2021 roku w rozmowie z magazynem "Vogue" zdradziła, że z powodu obowiązków zawodowych Donalda Tuska przez wiele lat jej kontakt z rodzicami był bardzo ograniczony. Na szczęście sytuacja się zmieniła i nareszcie blogerka może częściej spędzać z nimi czas.

Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu. Wcześniej dzielili życie między Trójmiasto a Warszawę, potem była Bruksela. Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi. Wreszcie mam ich przy sobie i korzystam z tego, ile się da - opowiadała.

Mimo że córka byłego premiera stroni od tematów politycznych, to zawsze wspiera tatę w jego działaniach i na każdym kroku okazuje, jak bardzo jest z niego dumna.

Kasia TuskKasia Tusk kręci nosem na letnie stylizacje Polaków. Ma dla wszystkich jedną radę

Więcej o: