Żona Leo Messiego w bikini zachwyca figurą. "Nie wiedziałem, że perfekcyjne ciało istnieje"

Żona Leo Messiego pochwaliła się kadrami z rodzinnych wakacji. Antonela Roccuzzo, która na zdjęciach jest w bikini, zachwyciła internautów.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Na starym kontynencie piłka nożna ma przerwę. Zawodnicy mogą odpocząć po ciężkim sezonie i naładować akumulatory na następny. Leo Messi, który na co dzień gra dla francuskiego PSG wraz z rodziną wypoczywa na jednej z hiszpańskich wysp. Żona piłkarza udostępniła kilka zdjęć z wakacji, na których zachwyca figurą.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy

Żona Leo Messiego opublikowała serię pikantnych zdjęć w bikini

Nie wiemy, gdzie dokładnie wypoczywa piłkarz z rodziną. Do mediów przedostała się tylko informacja o pewnej hiszpańskiej wyspie. Z pewnością jedna z największych gwiazd światowego footballu chce unikać tłumów i stara się spędzić czas tylko z najbliższymi. Antonela Coruzo pokazała na Instagramie kilka kadrów z wakacji. 

 

Żona piłkarza pozuje na zdjęciach w bikini i zachwyca wysportowaną sylwetką. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem Antoneli.

Wow. Wyglądasz niesamowicie.
Jesteś idealnie piękna. Nie widzę żadnych niedoskonałości na tym zdjęciu.
Nie wiedziałem, że perfekcyjne ciało istnieje.

Historia związku Leo Messiego i Antoneli jest wyjątkowa w świecie piłki. Poznali się, gdy byli jeszcze dziećmi. Początkowo tylko się przyjaźnili, chociaż niektórzy twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para wychowuje trzech synów. W 2012 roku na świat przyszedł Thiago, Mateo urodził się w 2015 roku, a najmłodszy syn Ciro 10 marca skończył cztery lata.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.