Martyna Gliwińska pozuje na zdjęciu z synkiem. Ale wyrósł! "Rozkwitasz, a Kazik coraz większy"

Martyna Gliwińska opublikowała zdjęcie z synem. Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała, jak dzisiaj wygląda Kazik Bieniuk. - Podobni jak dwie krople - napisał jeden z internautów.

Więcej aktualnych informacji na temat dzieci znanych i lubianych znajdziesz na stronie portalu Gazeta.pl

Martyna Gliwińska, czyli była partnerka Jarosława Bieniuka, opublikowała zdjęcie Kazika w mediach społecznościowych. Fani influencerki od razu zauważyli, że chłopiec bardzo wyrósł. Oprócz tego dostrzegli spore podobieństwo do mamy.

Zobacz wideo Martyna Gliwińska w lokach. Co za stylizacja!

Martyna Gliwińska pokazała syna. Wygląda jak mały aniołek: Cudowny Kazik

Projektantka wnętrz była pierwszą "poważną" partnerką Jarosława Bieniuka po śmierci Anny Przybylskiej. Wszystko na początku pięknie się układało, ukochana piłkarza świetnie się dogadywała z dziećmi piłkarza, ale niestety związek nie przetrwał próby czasu. Martyna Gliwińska rozstała się z Jarosławem Bieniukiem niedługo po tym, jak okazało się, że jest w ciąży. Teraz kobieta układa sobie życie z nowym partnerem, a w mediach społecznościowych często dzieli się codziennymi ujęciami z obserwatorami. Tak było i tym razem. Projektantka wnętrz wstawiła na Instagram zdjęcie z synem, który bardzo podrósł. 

 

Publikację podpisała następującymi słowami:

Gdy śmieje się Kazik, śmieje się cały świat. Jak tam było ładnie. Zdjęcie, prosto spod gniazda rodzinki bocianów.

W dalszej części postu promowała ośrodek na Mazurach, w którym wypoczywała. Uwadze odbiorców nie umknął fakt, że syn Martyny Gliwińskiej jest bardzo do niej podobny. Pisali:

Podobni jak dwie krople wody - podkreślił fan.
Cała mama.
Kaziu to radość mamy, a każdy uśmiech dziecka dodaje radości i siły - napisała jedna z obserwatorek. 

Też dostrzegacie to podobieństwo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.