Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salla. Był dym, wicie się i hit z "Euforii"

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salla wzbudził wiele emocji. Para zatańczyła do hitu z "Euforii" w choreografii Agnieszki Kaczorowskiej.

Bądź na bieżąco. Więcej o ślubach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

W piątek odbył się długo wyczekiwany ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wojciech Gola, Małgorzata Heteryk, Klaudia El Dursi i Magda Pieczonka. Uroczystość odbyła się w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą. Modelka w tym ważnym dniu zaprezentowała się w trzech sukniach. W drugiej kreacji z dekoltem w kształcie serca Pisarek wykonała pierwszy taniec ze świeżo upieczonym mężem.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Pierwszy taniec w chmurach Pisarek i Salla do hitu z "Euforii"

Para długo przygotowywała się do pierwszego tańca razem z choreografką. Taniec został ułożony przez tancerkę Agnieszkę Kaczorowską. W dniu ślubu mogli zaprezentować przygotowany pokaz przed zgromadzonymi wokół nich gośćmi. Pan młody siedział na krześle, a modelka wiła się pośród "chmur" do piosenki Labrintha - "Forever", znanej z serialu "Euphoria". Następnie para ruszyła w obroty. Pierwszy taniec ochoczo relacjonowali goście na Instagramie, w tym Małgorzata Heretyk. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek pierwszy taniec na weselu

Pierwszy taniec zakończył się zaproszeniem zgromadzonych gości do wspólnego podrygiwania do hitu The Black Eyed Peas - "Let's Get It Started". 

Karolina Pisarek i Roger Salla - związek

Karolina Pisarek i Roger Salla zaręczyli się w sierpniu ubiegłego roku, a przez długi czas informacje dotyczące ceremonii owiane były tajemnicą. Przygotowania do ślubu można było śledzić w cyklu "Pisarek mówi... tak!" w "Dzień dobry TVN".

Jak wam się podoba oryginalny pierwszy taniec Pisarek i Salla? 

Więcej o: