Ewa Drzyzga postawiła na letnią sukienkę odsłaniającą nogi. To stylizacja idealna na upały

Ewa Drzyzga na wyjątkowym spotkaniu na planie "Masterchefa" była ubrana bardzo wakacyjnie. Również Filip Chajzer i Magda Gessler postawili na letnie stylizacje.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Ostatnio plan "MasterChefa" odwiedziła ekipa "Dzień dobry TVN". Z Magdą Gessler, Michelem Moranem i Anną Starmach na krakowskim Placu Szczepańskim spotkała się między innymi Ewa Drzyzga. Gwiazda, która już na dobre zadomowiła się w śniadaniowym programie, poczuła już letnie wibracje, czego dowodziła jej stylizacja.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme reaguje na wywiad Woźniak-Starak z Dykiel

Ewa Drzyzga na gwiazdorskim spotkaniu postawiła na letnią kreację

Od kilku dni w Polsce możemy cieszyć się już nie wiosenną, a iście letnią pogodą. Gwiazdy chętnie chwalą się stylizacjami przygotowanymi na takie upały. Teraz show skradła Ewa Drzyzga, która na spotkaniu z kolegami ze stacji zaprezentowała się w luźnej, koszulowej sukience odsłaniającej nogi. Kreacja w żółtym kolorze charakteryzuje się oversize’owym fasonem. Celebrytka dobrała do niej białe trampki o klasycznym kroju. Stylizację uzupełniła o okulary przeciwsłoneczne i czarną bransoletką. 

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga akpa

Nie tylko Ewa Drzyzga postawiła na wakacyjną kreację. Filip Chajzer był ubrany w koszulkę w marynarskie paski, która jest ponadczasowym letnim klasykiem. Natomiast Anna Starmach włożyła długa przewiewną sukienkę, która odznaczała się kwiecistymi wzorami. Świetnie wyglądała również Magda Gessler. Możecie się o tym przekonać w naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z wyjątkowego spotkania gwiazd flagowych programów stacji TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.