Katarzyna Cichopek odetchnęła z ulgą. Powód? Zachowanie Marcina Hakiela [PLOTEK EXCLUSIVE]

Informator z Woronicza zdradził Plotkowi, że Katarzyna Cichopek miewa ostatnio doskonały humor. Aktorkę miał bardzo ucieszyć fakt, że Marcin Hakiel ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek był bardzo aktywny w mediach. Udzielił między innymi głośnego wywiadu w "Mieście kobiet", w którym wyznał, że aktorka, będąc jeszcze z nim w związku, szukała miłości w ramionach innego mężczyzny. Poza tym, do małżeństwa często nawiązywał na Instagramie. Jednak ostatnio tancerz jest nieco mniej aktywny w mediach społecznościowych. Katarzyna Cichopek ma być z tego powodu bardzo zadowolona.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała kulisy kręcenia scen w "M jak miłość"

proces Johnny'ego Deppa i Amber HeardDepp złapał się za głowę, gdy usłyszał pytanie psychiatry. Nie krył zażenowania

Katarzyna Cichopek cieszy się ze zmiany zachowania Marcina Hakiela

Informator z Woronicza poinformował nas, że rzadsze udzielanie się Marcina Hakiela w mediach społecznościowych bardzo ucieszyło Katarzynę Cichopek.

Kasia odetchnęła z ulgą, kiedy Marcin przestał być nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Jako wykształcona psycholożka doskonale zdaje sobie sprawę, że takie zachowanie źle wpływało na ich relację, ale przede wszystkim na ich dzieci. Ma nadzieję, że najgorsze za nią, a wszelkie sprawy załatwią między sobą na sali sądowej.

Katarzyna Cichopek ostatnio ma tryskać dobrym humorem. 23 maja, gdy nad Wisłą w Warszawie nagrywany był spot reklamujący tegoroczny festiwal w Opolu, uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Kasia dotarła na plan cała w skowronkach. Widać, że praca z ekipą TVP sprawia jej olbrzymią frajdę i dzięki zawodowym aktywnościom może zapomnieć o tym, co nieprzyjemnego dzieje się w jej życiu prywatnym. Niektórzy twierdzą, że to wszystko za sprawą Maćka Kurzajewskiego, z którym pracuje jej się bardzo dobrze. Mimo plotek na temat ich zażyłej relacji, starają się nie wzbudzać podejrzeń i zachowują się bardzo profesjonalnie.

Proces rozwodowy Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela ma rozpocząć się 25 sierpnia.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska żartuje z męża. Tego nagrania nie da się odzobaczyć

Więcej o: