Mroczna tajemnica charakterystycznej fryzury Ariany Grande. Nie bez powodu od lat nosi wysoki kucyk

Jednym ze znaków rozpoznawczych Ariany Grande jest długi, wysoki kucyk. Okazuje się, że wokalistka wybrała właśnie taką fryzurę, ponieważ jej naturalne włosy są zniszczone i osłabione. Dlaczego zostały doprowadzone do tak złej kondycji?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Gładko zaczesany wysoki kucyk to zdecydowanie jedna z najbardziej charakterystycznych fryzur Ariany Grande. Wokalistka od lat nosi właśnie tak ułożone włosy i bardzo rzadko decyduje się na inne uczesanie. Jakiś czas temu opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nieco innym wydaniu. Przy okazji pokazała, dlaczego od lat nosi doczepiane pasma.  

Piotr Cyrwus, Aleksandra NiżyńskaOni grali w "Klanie" od początku. Serialowa Bożenka ratuje ludzi

Zobacz wideo Fanki proszą Viki Gabor o porady. Sama pisała do Ariany Grande

Dlaczego naturalne włosy Ariany Grande są krótkie i zniszczone?

Ariana Grande największą popularność zyskała dzięki roli Cat Valentine w serialu "Victoria znaczy zwycięstwo". Odgrywana przez nią postać była szalenie żywiołowa i wesoła. Tym, co jeszcze ją wyróżniało, były czerwone włosy. Twórcy show uznali, że będzie to pasować do jej charakteru. Poza tym pozostałe bohaterki były brunetkami i zaistniała konieczność odróżnienia jej od pozostałych dziewcząt.  

Ariana GrandeAriana Grande YouTube/@Grande Butera

Niestety naturalny odcień włosów Ariany był inny. Aby uzyskać, a następnie podtrzymać ognistą barwę musiała farbować je raz na dwa tygodnie przez cztery lata. Właśnie to bardzo mocno osłabiło ich kondycję i doprowadziło niemalże do ruiny. Co więcej, okazało się, że długoletnia ekspozycja na szkodliwe substancje doprowadziła u gwiazdy do łysienia mechanicznego (Traction Alopecia).

Ariana GrandeAriana Grande Instagram/@arianagrande

 

Z tego powodu gwiazda postanowiła, że będzie doczepiać włosy, a że od zawsze lubiła upinać je w kucyk to połączyła te dwa elementy. Taka fryzura nie tylko dodawała jej pewności siebie, ale po czasie okazało się również, że stała się unikatowym elementem jej wizerunku.

 

Obecnie wokalistka częściej pokazuje się w rozpuszczonych włosach, ale i tak pozostaje wierna charakterystycznej fryzurze.

Katarzyna Cichopek i Marcin HakielCichopek nie dostanie alimentów od Marcina Hakiela. Nietypowe ustalenia

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: