Quebonafide i Taco Hemingway zagrali wspólny koncert. Cena za bilet? Niewyobrażlnie niska

Quebonafide koncertuje w dużych miastach i potrafi wypełnić największe sale koncertowe w Polsce. Popularny raper wyruszył ostatnio w pożegnalną trasę i postanowił zrobić prezent dla swoich fanów. Nie dość, że na koncert w małym klubie w Obornikach Śląskich zaprosił Taco Hemingway'a, to jeszcze bilety kosztowały zaledwie 10 złotych.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Quebonafide od kilku lat należy do grona najpopularniejszych raperów w Polsce. Do tej pory w naszym kraju sprzedał już ponad pół miliona płyt. Obecnie artysta koncertuje w ramach Psycho Relations Tour oraz Mega Hip-Hop Tour. Autor hitu "Bubbletea" znów zaskoczył swoich fanów kreatywnością. Na jego koncercie w Obornikach Śląskich pojawił się gościnnie Taco Hemingway, a bilety kosztowały zaledwie 10 złotych. 

Zobacz wideo Nowy konflikt w show-biznesie. Quebonafide vs Sebastian Fabijański

Quebonafie zachwycił fanów w Obornikach. Tanie bilety to wyraz szacunku dla fanów

Na trasie w małych klubach w Ciechanowie, Obornikach, czy też Raciążu, raper pojawił się w doskonale już znanej stylówce z okularami, koszulką polo, szerokimi spodniami i makijażem zakrywającym tatuaże. Quebo wykonał swoje największe przeboje, ale także piosenki innych wykonawców jak: Ascetoholix, Jeden Osiem L oraz Kombii. Trzeba przyznać, że to grono jest bardzo zróżnicowane i zaskakujące. Nie zabrakło też czasu dla bitw freestyle'owych. 

Quebonafide zaskoczył najmłodszych fanów. Pojawił się na wigilii klasowejQuebonafide zaskoczył najmłodszych fanów. Pojawił się na wigilii klasowej

Na koncercie w klubie "Bajka" w Obornikach Śląskich na artystę czekały kolejki fanów. Bilety w cenie 10 złotych to wyraz szacunku dla fanów z różnych miejsc w Polsce, którzy mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Warto podkreślić fakt, że jest to ostatnia trasa Kuby Grabowskiego, który tym samym kończy z postacią Quebonafide. 

Prywatnie raper jest od kilku lat związany z piosenkarką Natalią Szroeder. Partnerka Quebonafide pojawiła się gościnnie w kilku piosenkach z płyty "Romantic Psycho" jak "Tęsknięzastarymkanye" i "Jesień". 

QuebonafideQuebonafide wprowadza na rynek herbatki. Fani są oburzeni ceną. "Kogoś poniosło"

Więcej o: