Magdalena Stępień kończy 31 lat z synem w Izraelu. "Okoliczności, w jakich je obchodzę, nie są najlepsze"

Magdalena Stępień od jakiegoś czasu przebywa w Izraelu, gdzie jej syn Oliwier jest leczony na nowotwór. Odskocznią od tych trudnych chwil mogą być urodziny modelki. Za pośrednictwem Instagrama zaapelowała do fanów, aby życzenia okolicznościowe kierować w stronę chłopca.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Magdalena Stępień od trzech miesięcy przebywa w Izraelu, gdzie walczy o życie swojego małego synka Oliwiera. Chłopiec jest owocem uczucia z Jakubem Rzeźniczakiem, z którym obecnie modelka jest w wyjątkowo trudnych relacjach. Niedawno wyznała, że czuje się uciszana i zastraszana przez byłego partnera, piłkarz zaś podkreśla, że według niego syn miał zapewnione odpowiednie leczenie w Polsce. 

Magdalena Stępień z synem OliwieremStępień relacjonuje postępy w leczeniu Oliwiera. Pokazała jego zdjęcie po chemioterapii

Wśród wszystkich niewesołych okoliczności, z którymi od pewnego czasu boryka się Magdalena Stępień, pojawiają się jednak lepsze dni. Jak się okazało, w sobotę 14 maja modelka obchodzi urodziny.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Magdalena Stępień obchodzi urodziny. Poprosiła fanów, aby życzenia kierowali w stronę jej synka   

W sobotę z rana na relacji w mediach społecznościowych Magdaleny Stępień pojawiło się zdjęcie, świadczące o tym, że pomimo życiowych trudności, stara się świętować swój wyjątkowy dzień tak jak może. Na fotografii widać piękny bukiet różowo-czerwonych kwiatów oraz dopasowany kolorystycznie tort, który wskazuje na to, że była partnerka Jakuba Rzeźniczaka kończy dzisiaj 31 lat. W opisie dołączonym do zdjęcia modelka odwołała się do choroby małego Oliwiera:

Te urodziny są inne niż wszystkie dotychczas, bo spędzam je z tobą synku. Okoliczności, w jakich je obchodzę nie są najlepsze, ale to nieważne, bo razem poradzimy sobie nawet z tak groźnym przeciwnikiem. Dzisiejsza życzenia dla mnie, proszę was, niech będą skierowane do Oliwierka. A jemu doskonale wiecie czego życzyć.

Magdalena Stępień obchodzi urodzinyMagdalena Stępień obchodzi urodziny Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakStepień odpowiada Rzeźniczakowi. "Jako matka podjęłam najlepszą decyzję"

Więcej o: