Lara Gessler połączyła komplet w kolorze indygo i krótki top. Odsłoniła brzuch, ale z klasą. "Bądź w ciąży cały czas"

Lara Gessler w marcu ogłosiła, że jest w ciąży. Choć sporych rozmiarów brzuch wskazuje, że poród lada moment, ona najwyraźniej czuje się dobrze i ma chęć prezentowania fanom modowych stylizacji. Ostatnie zdjęcia, na ulicach Warszawy, zachwycają.

Więcej o stylizacjach polskich gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Lara Gessler niejednokrotnie udowodniła, że łączenie wymyślnych fasonów, wzorów i wielu kolorów wychodzi jej naprawdę świetnie. Tym razem postawiła na marynarkę i spodnie-dzwony w kolorze indygo, balansującym między niebieskim a fioletowym. Mini-torebka i marszczone klapki na małym obcasie sprawiły, że całość wygląda bardzo modnie. 

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuch w modowej stylizacji. Fanka: Inspirujesz

Lara Gessler zapozowała na jednej z warszawskich ulic. Wrzuciła zdjęcia, na których widać ją z bliska i daleka, by jak najlepiej zaprezentować stylizację. Pod marynarką miała przylegający top, który odsłonił fragment brzucha. Całość wyglądała świetnie i udowodniła, że w ciąży, jeśli ktoś ma do tego chęci i siły, może wyglądać niczym z pokazu.

 

Fanki zresztą nie ukrywała, że Gessler je zainspirowała. 

Kolor indygo to symbol boskości i właśnie tak wyglądasz! Kwitnąco i bosko. Ciąża ci naprawdę służy
Lara, muszę ci powiedzieć, że umieram z każdym twoim ciążowym outfitem. Dopiero sama byłam w ciąży i myślałam, że jestem skazana co najwyżej na sukienkę kopertową i ekstra dodatki, a ty za każdym razem wyglądasz jak milion dolarów. Inspirujesz!
No Lara, cóż można powiedzieć, bądź cały czas w ciąży, tak ci służy! - pisali jej.

W zupełności się zgadzamy - Lara wygląda olśniewająco! 

Zobacz też: Lara Gessler na zdjęciach z wakacji odsłoniła ciążowy brzuch. Poród coraz bliżej. "Ostatnia tak daleka podróż"

Więcej o: