Nicola Peltz po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Aż ociekają brylantami

Ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama był wielkim medialnym wydarzeniem. Wesele kosztowało ponoć ponad cztery i pół miliona dolarów. Nic więc dziwnego, że pierścionek zaręczynowy i obrączka aktorki również są niezwykle okazałe. Gwiazda zaprezentowała ostatnio ślubną biżuterię na Instagramie.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham pobrali się 9 kwietnia 2022 roku. Ich ślub był wydarzeniem, które przykuło uwagę mediów z całego świata. Panna młoda zachwyciła wszystkich w zjawiskowej sukni Valentino. Choć od ceremonii minął już miesiąc, świeżo upieczona żona dopiero teraz zaprezentowała pierścionek zaręczynowy i obrączkę w całej okazałości.

Nicola Peltz po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Aż ociekają brylantami

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham zadebiutowali oficjalnie jako małżeństwo podczas tegorocznej MET Gali. Na palcu aktorki można było wówczas dostrzec ślubną biżuterię, jednak większą uwagę przyciągała jej odważna kreacja. Ostatnio szczęśliwa żona postanowiła pochwalić się klejnotami na Instagramie. Nie da się ukryć, że pierścionek zaręczynowy gwiazdy przeszedł sporą metamorfozę. Na starych zdjęciach można dostrzec, że wcześniej był on znacznie mniej okazały. Teraz kamień jest zdecydowanie większy, zmianie uległ także szlif diamentu. Obrączka aktorki jest nie mniej efektowna, w całości wysadzana brylantami.

 

Ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama odbył się w należącej do ojca panny młodej rezydencji w Palm Beach. W tradycyjnej żydowskiej ceremonii uczestniczyło około 600 gości. W gronie zaproszonych osób znalazły się największe gwiazdy, takie jak siostry Williams, Gordon Ramsay, Melanie C czy Eva Longoria. Ślubna sesja pary została opublikowana na łamach magazynu "Vogue".

Więcej o:
Copyright © Agora SA