Julia Kamińska skróciła włosy. I to jak! W long bobie wygląda ślicznie

Julia Kamińska najprawdopodobniej stwierdziła, że rozkwitająca wiosna to czas na zmiany. Aktorka diametralnie skróciła swoje długie do ramion włosy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Julia Kamińska zalicza się do grona gwiazd, które chętnie eksperymentują z wizerunkiem. Aktorka często gości w salonach fryzjerskich i nie boi się zmian. Jeszcze w kwietniu tego roku jurorka "Mask Singer" zaprezentowała na Instagramie blond ombre na swoich długich do ramion, kasztanowych włosach. Niewiele ponad miesiąc później Kamińska ponownie zapragnęła zmienić coś w swoim wyglądzie i zasiadła na fryzjerskim fotelu. Tym razem znacznie skróciła długość.

Zobacz wideo Julia Kamińska faworyzowała aktorów "BrzydUli"?

Julia Kamińska przeszła metamorfozę fryzury

Aktorka całym procesem zmiany fryzury podzieliła się na Instagramie. Zanim fryzjerka zaczęła pracować nad nowym wyglądem Kamińskiej, jurorka "Mask Singer" relacjonowała, że chciałaby przyciemnić włosy lub zmienić kolor na czerwony. Finalnie w ruch poszły nożyczki, a z długości zeszło kilka dobrych centymetrów. Julia Kamińska pochwaliła się efektem wizyty w salonie, którym jest przedłużony bob z przedziałkiem na boku. Gwiazda "BrzydUli" zapewniła fanów, że w nowej fryzurze czuje się zdecydowanie lżej.

Julia KamińskaJulia Kamińska instagram.com/@_julia_kaminska_

Julia Kamińska zapragnęła także zobaczyć, jak wyglądałaby w kręconych włosach i pokazała na Instagramie "wersję lokatą" z luźnymi, delikatnymi falami. Na koniec aktorka spełniła też swoje marzenie, aby "przefarbować włosy" na czerwono i udostępniła na InstaStories zdjęcie ze specjalnym filtrem.

Julia KamińskaJulia Kamińska instagram.com/@_julia_kaminska_

Niewykluczone, że do zmian popchnął Julię Kamińską także koniec "Mask Singer". Ostatni odcinek pierwszej edycji programu wyemitowany został w sobotę 7 maja, a aktorka salon fryzjerski odwiedziła zaledwie kilka dni później. 

W której wersji prezentuje się najlepiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.