Emmanuel Macron rozsiadł się na kanapie i odsłonił tors. Jaki wyluzowany! Internauci robią memy

Emmanuel Macron na zdjęciu z odsłoniętym torsem? To nie żart. Tak francuski polityk zabiega o głosy wyborców.

Więcej informacji na temat wyborów prezydenckich we Francji na stronie głównej Gazeta.pl

Emmanuel Macron i jego sztab robią wszystko, by polityk wygrał drugą turę wyborów prezydenckich i zachował stanowisko. W sieci pojawiają się więc zdjęcia z licznych spotkań 44-latka z wyborcami. Takie ujęcia nie zaskakują. Za to kadry, na których obecny prezydent Francji obnaża tors, już tak. Długo nie trzeba było też czekać, by frywolne zdjęcie stało się memem.

Andrzej Duda, Patryk JakiDuda brylował w mundurku, a Jaki w dresie stał pod blokiem

Zobacz wideo Z jakim politykiem mógłbyś się napić? Maciej Dąbrowski w programie Lista Plotka

Emmanuel Macron odsłania tors

Emmanuel Macron w pierwszej turze tegorocznych wyborów prezydenckich otrzymał 27,8 procent głosów. Jego rywalka Marine Le Pen nieco mniej, bo 23,1 procent. Druga tura wyborów zbliża się wielkimi krokami. Francuzi już 24 kwietnia zadecydują, kto zostanie głową ich państwa. Macron dwoi się i troi, by zyskać jak największe poparcie. Jego sztab zdecydował się więc na ocieplanie wizerunku. Fotograf prezydenta opublikował w mediach społecznościowych liczne zdjęcia Macrona z okresu kampanii. Na jednym z nich widać, jak francuski przywódca siedzi wygodnie na skórzanej kanapie i cieszy się szampańskim nastrojem. To, co jednak zwraca uwagę, to fakt, że ma rozpiętą koszulę.

 

Widać więc tors 44-latka. Przyznajemy, nie przypominamy sobie, by jakikolwiek kandydat na prezydenta kiedykolwiek chwalił się tak osobistymi ujęciami. Zdjęcie Macrona z rozpiętą koszulą miało być komunikatem: "Zobaczcie, prezydent jest taki sam jak wy, zwykli wyborcy". Tymczasem stało się memem. Na Twitterze nie brak kolaży, na których prezydent Francji zestawiany jest z bohaterem serialu "The Office" - groteskowym Michaelem Scottem.

Emmanuel Macron - bohater memówEmmanuel Macron - bohater memów Fot. Instagram/michalmarszal

Przypomnijmy, że wcześniejsza sesja fotograficzna prezydenta, na której prezentuje serię min wskazujących na smutek i zatroskanie, także stała się memem. 

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: