Anna Lewandowska wywija do "Loco Contingo". Co za ruchy!

Anna Lewandowska jest kobietą wielu talentów. To nie tylko świetna sportsmenka, ale i tancerka. Najnowsze nagranie nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska uwielbia tańczyć. Kilka miesięcy temu, odpowiadając na pytania fanów, zdradziła, że to właśnie taka forma aktywności fizycznej sprawia jej największą frajdę. Na jej instagramowym profilu co jakiś czas pojawiają się nagrania, na których prezentuje umiejętności taneczne.

Anna Lewandowska wywija do piosenki "Loco Contingo"

Anna Lewandowska nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i niemal każdego dnia motywuje do niej swoich fanów. Tym razem jednak zamiast nowego zestawu ćwiczeń zaprezentowała krótki układ choreograficzny. Ubrana w krótki top i spodenki zatańczyła do piosenki "Loco Contingo". To nagranie po raz kolejny udowodniło, że "Lewa" ma niezłe wyczucie rytmu. Trzeba przyznać, że trenerka doskonale wie, jak podgrzać temperaturę na Instagramie.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy do "Loco Contigo"

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Anna Lewandowska wywijał do tego utworu. We wrześniu ubiegłego roku opublikowała na InstaStories krótkie wideo, na którym razem z mężem bawiła się na parkiecie w rytm "Loco Contigo". Już wtedy można było zobaczyć, że celebrytka świetnie odnajduje się w takiej formie aktywności fizycznej. Podobnie zresztą jak jej partner.

Z kolei w marcu tego roku Anna Lewandowska zaprezentowała kocie ruchy w układzie do utworu "No Lo Trates", który wykonują Pitbull, Daddy Yankee i Nati Natasha. Widać, że taniec sprawia jej naprawdę ogromną przyjemność.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: