Bożena Dykiel spotkała fotoreporterów i się zaczęło. "Popisała się chamstwem"

Bożena Dykiel ma na swoim koncie wiele wpadek oraz kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań. Teraz znów o sobie przypomniała i nie pokazała się w dobrym świetle.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.

Bożena Dykiel powróciła na salony. Sama zainteresowana chyba nie specjalnie cieszyła się z publicznego wyjścia. Kiedy zobaczyła fotoretepoterów, delikatnie mówiąc, nie zachowała klasy.

Największe dramy 2021Bożena Dykiel w okularach "leczących depresję" i Beata K. na podwójnym gazie

Zobacz wideo Małgorzata Ohme reaguje na wywiad Woźniak-Starak z Dykiel

Bożena Dykiel znów się nie popisała

Bożenie Dykiel ostatnio było głośno w październiku ubiegłego roku, kiedy na antenie "Dzień dobry TVN" miała mówić o depresji, tymczasem podała w wątpliwość statystyki dotyczące zgonów związanych z pandemię COVID-19, a później założyła "antydepresyjne" okulary, które można kupić za trzy tysiące złotych. Aktorka zachwalała je, przekazując przy tym nieprawdziwe treści na temat leczenia depresji. Teraz  powróciła na salony. Gościła bowiem na obchodach 50. rocznicy powstania Zespołu Filmowego X. Problem w tym, że po drodze spotkała fotoreporterów. Aktorce chyba nie spodobało się, że ci chcą zrobić jej zdjęcie. Jak podaje fanpage Kulturalnipl, aktorka miała zachowywać się bardzo żywiołowo. Dykiel podobno krzyczała na fotoreporterów i zasłaniała się rękami. 

Bożena Dykiel, kontrowersyjna aktorka, dziś kolejny raz popisała się chamstwem. W drodze na Inaugurację obchodów 50. rocznicy powstania Zespołu Filmowego "X" aktorka, zasłaniając się, krzyczała do fotoreporterów: "Wynocha, wynocha, wynocha''. To kolejna podobna akcja tej pani - czytamy.

Oczywiście aktorka ma prawdo do prywatności, jednak jej zachowanie budzi zdziwienie. Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka sytuacja, kiedy Bożena Dykiel zachowała się w kontrowersyjny sposób. W 2013 roku na antenie stacji TVN powiedziała:

Szkoda, że TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza.

Wpadek aktorka ma na swoim koncie więcej. 

Bożena DykielWystęp w "Dzień dobry TVN" to nie pierwszy popis Dykiel. Ma na koncie inne wpadki

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: