Była gwiazda Polsatu pokazuje zdjęcie z czasów walki z rakiem. "Badajcie się"

Joanna Górska wygrała nierówną walkę z nowotworem. Teraz udostępniła swoje zdjęcie z czasów chemioterapii i zaapelowała do internautów, by regularnie się badali.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Górska była gwiazdą serwisów informacyjnych Polsatu i Polsatu News. W 2017 roku poinformowała opinię publiczną, że zmaga się z rakiem piersi. Dziennikarce udało się wyzdrowieć. W czwartek opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie sprzed kilku lat, gdy była w trakcie leczenia. Do postu dołączyła komentarz z niezwykle ważnym przesłaniem.

Zobacz wideo Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała, że przeszła operację piersi

Joanna Górska pokazała zdjęcie z czasów walki z rakiem

Heroiczna walka Joanny Górskiej z rakiem była śledzona w całej Polsce. Dziennikarka na Instagramie otwarcie relacjonowała przebieg choroby i pokazywała, jak zmienia się jej ciało. Gdy pokonała chorobę, uczciła to tatuażem. Postanowiła też zrezygnować z pracy w Polsacie. W pełni poświęciła się prowadzeniu fundacji "Silni sobą", która wspiera pary w powrocie do normalnego życia po zmaganiach z nowotworem. O swoim odejściu z telewizji dziennikarka poinformowała swego czasu w mediach społecznościowych.

30.07.2021 – ostatni dzień pracy w Telewizji Polsat i Polsat News. Ostrobramska 77 – to był mój drugi dom przez 12. Kawał życia. Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi. Dziękuję!

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji Joanna w mediach społecznościowych zaapelowała do internautów, by regularnie się badali. By słowa wybrzmiały mocniej, zamieściła również swoje zdjęcie z drugiej połowy 2017 roku, gdy była na półmetku chemioterapii.

Uwielbiam to zdjęcie. Spójrzcie na nie i zastanówcie się, co w życiu jest najważniejsze. Dzisiaj Światowy Dzień Zdrowia. Badajcie się -dla rodziny, dla bliskich, dla siebie.
 

Na zdjęciu do dziennikarki przytulony jest jej syn Kacper. Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować Joannie Górskiej za jej pracę i działalność fundacji. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.