Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" wystąpią w nowych parach. Wiadomo, kto będzie im towarzyszył

Po ośmiu latach przyszła pora na zmiany w "Gogglebox. Przed Telewizorem". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska już nie wystąpią razem na kanapie. Przedstawiły nowych partnerów.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska od ośmiu lat tworzyły zgrany duet w  "Gogglebox. Przed Telewizorem" na antenie TTV. Show szybko zyskało ogromną popularność i nikt nie spodziewał się, że komentowanie programów będzie się cieszyć tak dużym zainteresowaniem. 

Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. „To mnie ukształtowało"

"Gogglebox. Przed Telewizorem" wypromowało już spore grono celebrytów. Dzięki programowi Sylwia Bomba miała okazję wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Przez osiem lat tworzyła zgrany duet z Ewą Mrozowską. Teraz przyszedł czas na zmiany.

W nowej odsłonie dziewczyny nie będą już występować razem. Mimo to gwiazdy nie znikają z anteny. Ostatnio pochwaliły się, kto będzie im towarzyszyć w najnowszych odcinkach.

Bomba i Mrozowska w nowych duetach w "Gogglebox". To ich bliskie osoby

Sylwia Bomba będzie komentować programy u boku Lili Antoniak. Przyjaciółka już wcześniej pojawiła się na jej życzenie pojawiła się w odcinku specjalnym "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka jest podekscytowana nadchodzącą zmianą. 

Nowa ekipa kanapowa melduje się dzisiaj o 22:00 w "Gogglebox" na TTV. Razem z Lilą Antoniak jesteśmy jedną z dzisiejszych niespodzianek. Nie tylko u nas zmiany - z tego miejsca pozdrawiamy cię Ewcia i twojego nowego kanapowego (i życiowego) partnera - wiem, że ta zmiana daje ci mega radość. Mam nadzieję, że będziecie się z nami dobrze bawić! Każda zmiana niesie ze sobą coś nowego i ciekawego, a rok 2022 to podobno szczęśliwy rok! U Was też ostatnio jakieś nowe zmiany w życiu? - zapowiadała Bomba.
 

W najnowszych odcinkach będziemy mogli oglądać Ewę Mrozowską w duecie z mężem - Piotrem Kozłowskim. Przy okazji zapowiedzi nowych odcinków oficjalnie przedstawiła partnera życiowego. To dla niej bardzo ważna zmiana. 

Kochani jedziemy z tym! Oto człowiek, z którym jestem od wielu lat w doli i nie doli ! A od dziś na kanapie TTV. Tak, to właśnie z tym panem spędzam najwięcej czasu, prócz Leonka oczywiście! To mój kumpel, mąż i nawet psiapsi ahhahahahh. Także obyście nas choć trochę polubili, tak jak lubiliście nas razem z Sylwią, było z jajem i będzie jeszcze lepiej z Lilą Antoniak. Ps. Bierzcie nas pół żartem, pół serio - pisała podekscytowana Ewa Mrozowska.
 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.