Oscary 2022. Anna Dzieduszycka szykuje się na galę. O wizerunek zadbał sztab ludzi. Ubrał ją krawiec gwiazd

W tym roku szansę na zdobycie Oscara ma Tadeusz Łysiak, którego film został nominowany w jednej z kategorii. Na gali pojawi się Anna Dzieduszycka, która zagrała w produkcji polskiego reżysera.

Więcej informacji na temat gali rozdania Oscarów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Najważniejsze filmowe wydarzenie roku zbliża się wielkimi krokami. W nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się ceremonia wręczenia Oscarów. W 94. edycji konkursu na zgarnięcie statuetki szansę mają Polacy. Janusz Kamiński otrzymał nominację w kategorii "Najlepsze zdjęcia" za film "West Side Story". Natomiast Tadeusz Łysiak powalczy o nagrodę w kategorii "Najlepszy krótkometrażowy film aktorski". W jego "Sukience" zagrała Anna Dzieduszycka, która pojawi się na czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo "Sukienka" - polski film krótkometrażowy nominowany do Oscara [ZWIASTUN]

Polka na Oscarach będzie miała na sobie wyjątkową kreację

Anna Dzieduszycka jest w Hollywood od dłuższego czasu. Wszystko po to, by promować film "Sukienka". Na Instagramie aktorka pochwaliła się zdjęciami z największymi amerykańskimi gwiazdami. Opublikowała chociażby fotografię z Bradleyem Cooperem. Polka udziela też wywiadów międzynarodowym stacjom. Na InstaStories pochwaliła się rozmową z BBC.

Oscary 2022Oscary 2022 Instagram

Wiele osób zastanawia, jak Anna Dzieduszycka zaprezentuje się na czerwonym dywanie. Rąbka tajemnicy postanowił uchylić Tomasz Ossoliński. Projektant przygotował dla aktorki kreację. O współpracy z nią opowiedział w "Dzień dobry TVN".

To wszystko jest jakimś totalnym szaleństwem, ponieważ osoby, które dowiadują się, że są nominowane, mają bardzo mało czasu na wszystko i próba złapania ich na przymiarki jest rzeczą bardzo trudną. W tym przypadku było nam bardzo po drodze. Ania spędziła w mojej pracowni kilka dni, mogliśmy spokojnie pracować, przygotowując jej ubrania na ten wyjazd. Wielka radość, że mogłem ją ubrać - powiedział.

Nie widzieliśmy jeszcze przygotowanej kreacji. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" Anna Dzieduszycka zdradziła, że stylizacja będzie w kolorze butelkowej zieleni. Na InstaStories aktorka pokazała natomiast, jak przygotowuje się do gali. Nad jej wizerunkiem pracuje sztab ludzi. Zdjęcia zobaczycie w galerii na górze strony. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: