Piorun uderzył w samolot Miley Cyrus. Konieczne było awaryjne lądowanie. Artystka pokazała nagranie

Miley Cyrus koncertuje obecnie w Ameryce Południowej. Niestety, jej występ w Paragwaju musiał zostać odwołany, gdyż artystka nie dotarła na miejsce. W jej samolot uderzył piorun. Konieczne było awaryjne lądowanie.

Więcej aktualnych informacji ze świata muzyki znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Miley Cyrus cała na czarno tańczy z półnagim partnerem. "Ten sam taniec tańczyłaś z Liamem!"

Miley Cyrus to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Artystka niedawno wyruszyła w trasę koncertową "Attention Tour". Ostatnio gwiazda występuje w Ameryce Południowej. Niestety, jej koncert w Asunción musiał zostać odwołany. Wszystko z powodu przerażającego zdarzenia.

Piorun uderzył w samolot Miley Cyrus. Konieczne było awaryjne lądowanie

Podczas lotu do stolicy Paragwaju rozpętała się burza i w prywatny samolot Miley Cyrus uderzył piorun. Załoga musiała lądować awaryjnie. W mediach społecznościowych wokalistki pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Piosenkarka pokazała też zdjęcie uszkodzonego samolotu. Gwiazda zapewniła jednak, że nikomu nic się nie stało.

Do fanów i wszystkich zaniepokojonych po usłyszeniu o moim locie do Asunción. Złapała nas niespodziewana burza i w samolot uderzył piorun. Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy ze mną podróżowali, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu. Niestety nie udało się nam przylecieć do Paragwaju. Kocham was - napisała.
 

Fani z całego świata odetchnęli z ulgą. W komentarzach pod postem Miley wyrażali radość, że wszystko skończyło się dobrze. Niektórzy byli też rozczarowani, że piosenkarka nie wystąpiła w Paragwaju. Następny koncert wokalistki ma odbyć się 26 marca w Sao Paulo na festiwalu Lollapalooza Brasil. Na razie nie wiadomo, czy odwołane show zostanie przeniesione na inny termin.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.