Anna Dereszowska usłyszała przerażającą diagnozę. To dlatego rodziła poprzez cesarskie cięcie

o Anna Dereszowska miała konkretny powód, dla któegnie zdecydowała się rodzić naturalnie. Wyznała, że przy pierwszej ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę.

Więcej o ciążach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Dereszowska nie tylko wystąpiła w wielu produkcjach oraz użyczyła głosu w niezliczonych bajkach czy filmach, ale przede wszystkim wiedzie udane życie prywatne. Obecnie związana jest z fotografem Danielem Duniakiem, z którym doczekała się dwóch synów - siedmioletniego Maksymiliana oraz kilkumiesięcznego Aleksandra. Wspólnie wychowują też 14-letnią Lenę, z poprzedniego związku aktorki z Piotrem Grabowskim

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska w pierwszej ciąży usłyszała diagnozę

Aktorka na Instagramie, na którym obserwuje ją 300 tysięcy osób, zorganizowała popularne Q&A. Jedno z pytań dotyczyło ciąży. Obserwatorka była ciekawa, czy Dereszowska rodziła naturalnie, czy poprzez cesarskie cięcie. Gwiazda zdobyła się na szczerą odpowiedź.

Wszystkie trzy ciąże rozwiązane cesarskim cięciem. W pierwszej ciąży lekarze zdecydowali o cięciu ze względu na małowodzie. Już w siódmym miesiącu wiadomo było, że Lenusia się nie obróci. Przy Maksiu powiedzieli, że blizna była za cienka. Przy Aleksie też wiadomo było, że to cięcie - wyznała Dereszowska.

Aktorka zaapelowała także do innych mam, które z różnych powodów rodziły poprzez cesarskie cięcie lub nie karmią dzieci piersią, aby nie uważały siebie za gorsze.

Chciałam wam powiedzieć przy tej okazji, żebyście się nie boksowały. Jesteście wystarczająco dobrymi mamami, nawet jeśli nie urodziłyście naturalnie albo nawet jeśli nie karmiłyście piersią - zakończyła temat aktorka.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.