Marcin Hakiel pokazał, jak spędza czas po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Miał towarzystwo

Marcin Hakiel w niedzielne popołudnie postawił na relaks na łonie natury. Zabrał córkę na konie i wszystko relacjonował. Tak spędza czas po rozstaniu.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka dni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali o zakończeniu wieloletniego związku. Ta wiadomość zaskoczyła fanów i przyjaciół z show-biznesu. Para postanowiła wstrzymać się od komentarzy na temat rozstania, a obecnie w mediach pokazują, jak spędzają czas.

Zobacz wideo Syn Cichopek i Hakiela czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Mick Jagger, Marek KondratWojewódzki zostanie ojcem. Oni też zdecydowali się na późne ojcostwo. Rekord? 73 lata

Owocem małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest dwójka dzieci. Do tej pory Adaś i Helenka spędzali czas razem z obojgiem rodziców, co mogliśmy zobaczyć na instagramowych profilach celebrytów.

Marcin Hakiel spędza niedzielę z córką. Zabrał ją na konie

Wygląda na to, że byli małżonkowie postanowili sprawiedliwie podzielić się obowiązkami nad pociechami. 13 marca Marcin Hakiel opublikował relację ze stajni. Niedzielne popołudnie postanowił spędzić z córką. 

Tancerz zabrał pociechę na przejażdżkę. Na początku instruktor oprowadzał dziewczynkę na grzbiecie wierzchowca. Po krótkim zapoznaniu na placu wyruszyli do lasu. Dumny ojciec relacjonował poczynania córki. Po załączonej naklejce możemy się domyślać, że taka forma spędzania wolnego czasu spodobała się Hakielowi.

Sunday funday (pol. niedziela pełna frajdy) - mogliśmy przeczytać na dołączonej naklejce.

Marcin Hakiel zabrał córkę na przejażdżkę konną do lasuMarcin Hakiel zabrał córkę na przejażdżkę konną do lasu Instagram @marcinhakiel

Na zdjęciach możemy zobaczyć, że pogoda w niedzielne popołudnie zdecydowanie dopisywała

Marcin HakielHakiel w nowym image'u. Odważna metamorfoza!

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: