Tom Holland wystąpił w "Euforii"! Fani wyłapali sceny, w których się pojawił. Mogliście je przeoczyć

"Euforia" to jeden z najgłośniejszych seriali sezonu. Perypetie amerykańskich nastolatków śledzą widzowie na całym świecie. O udziale w show marzył Tom Holland. Jak twierdzą fani, to marzenie się spełniło!

Więcej na temat gwiazd Hollywood przeczytasz na Gazeta.pl

Tom Holland to brytyjski aktor, który dużą popularność zdobył dzięki roli Spider-Mana. Holland wcielił się w tę postać w filmach wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe. Od 2021 roku aktor jest w nieformalnym związku z aktorką i piosenkarką Zendayą. To właśnie Zendaya jest gwiazdą serialu "Euphoria". W produkcji wcieliła się w rolę Rue Bennett, uzależnionej od narkotyków nastolatki, która przyjaźni się z transseksualną dziewczyną Jules. Serial zdobył świetne recenzje krytyków, a dzięki kreacji Rue Zendaya zdobyła swoją pierwszą statuetkę Emmy w karierze. Jak się okazuje, partner młodej gwiazdy także miał ochotę zagrać w "Euforii". Fani Toma Hollanda wypatrzyli go w jednej ze scen drugiego sezonu serialu. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 97

Holland dołączy do obsady "Euforii"? Fani bardzo na to liczą

Już w 2021 roku, podczas promocji filmu "Spider-Man: Droga bez powrotu", w rozmowie z portalem IMDb Tom Holland przyznał, że chciałby zagrać w hitowym serialu. 

Zabiegałem o to już od bardzo dawna i to jeszcze się nie wydarzyło. Jestem tym bardzo zawiedziony. W tym sezonie odwiedziłem plan Euforii trzydzieści razy.

Wszystko wskazuje na to, że odwiedziny na planie "Euforii" opłaciły się aktorowi i mógł pojawić się w jednej ze scen, w ostatnich odcinkach drugiego sezonu serialu. Holland nie otrzymał jednak znaczącej roli. Był po prostu statystą siedzącym na widowni szkolnego teatru.

Epizod wywołał ogromną ekscytację wśród fanów aktora. W sieci pojawiły się screeny z serialu, które mają być dowodem na udział Hollanda w "Euforii".

Screen z TikTokaScreen z TikToka TikTok.com/usernameofhelia

Istnieje też duża szansa, że partner Zendayi dołączy do swojej ukochanej oraz całej obsady i zagra w trzecim sezonie przeboju HBO. Szefostwo stacji już zapowiedziało nakręcenie dalszych odcinków serialu.