I wtedy wchodzi ona, cała na różowo! Zendaya zaszalała i się opłaciło! Boska stylizacja, a buty kosmiczne

Zendaya 6 marca pojawiła się na paryskim pokazie mody Valentino. Stylizację, w której się zaprezentowała, zapamiętamy na długo.

Więcej informacji ja temat gwiazd show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Zendaya jest ambasadorką Valentino. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na najnowszym pokazie mody  Valentino jesień-zima 2022/2023. Prezentowała się znakomicie. Jej różowa stylizacja nie mogła nie zostać zauważona. 

Zobacz wideo Zendaya zaliczyła spektakularny upadek. Sama się z siebie śmieje

Zendaya w różowym garniturze. Boska, aż trudno oderwać wzrok 

Zendaya zachwyca stylem i jest inspiracją dla wielu kobiet. Gwiazda "Spider-Mana" na paryskim pokazie mody Valentino przeszła jednak samą siebie. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w różowym (odcień fuksji) trójwymiarowym garniturze, do którego przyszyte były materiałowe kwiaty. Stylizację uzupełniła szpilkami na platformie. Te zachwycały nie tylko nietypowym kształtem, ale też kolorem idealnie dobranym pod odcień garnituru. W takim samym kolorze był również płaszcz gwiazdy. 

Całości dopełniła złota biżuteria oraz makijaż w stylu glow, podkreślający oczy. Zendaya zrezygnowała natomiast z wymyślnej fryzury i rozpuściła włosy. Widać, że cała stylizacja była przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. 

ZendayaZendaya Vianney Le Caer/ Agencja Gaeta

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.