Śmierć Billa Paxtona. Rodzina oskarża lekarzy. Walczy o milionowe odszkodowanie. Na jaw wyszły dramatyczne szczegóły

Bill Paxton zmarł podczas nieudanej operacji. Śmierć artysty była szokiem dla jego fanów i najbliższych. Na jaw wyszły nowe informacje na temat operacji, podczas której zmarł. Rodzina chce, żeby lekarze zapłacili za swój błąd.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bill Paxton zmarł pięć lat temu. 25 lutego 2017 odbyła się operacja, w której gwiazdor "Twistera" stracił życie. Rodzina wciąż nie może pogodzić się z nagłym odejściem aktora i sądzi się z lekarzami, którzy mieli popełnić błąd w trakcie procedury medycznej. Na jaw wychodzą kolejne niepokojące informacje.

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Śmierć Billa Paxtona. Po latach na jaw wychodzą nowe informacje

Bill Paxton był aktorem, który świetnie radził sobie w filmach kryminalnych i dramatach psychologicznych. Ceniony był także za role w produkcjach since-fiction i fantasy. Zagrał między innymi w "Twisterze", "Titanicu" czy "Apollo 13". W produkcji "Obcy - decydujące starcie" wykonał jedną z najbardziej znanych improwizacji w historii kina. To on jest autorem kwestii "Game over, man! Game over".

Aktor zdobył też serca fanów, występując w serialu "Trzy na jednego". Ceniono go za dużą wszechstronność, ale dla wielu osób z Hollywood był też po prostu dobrym przyjacielem. Dlatego jego nagła śmierć była prawdziwym szokiem.

Rodzina artysty zdecydowała się pozwać osoby, które ich zdaniem odpowiadają za jego odejście. W 2018 - rok po jego śmierci - do sądu trafił pozew przeciwko dwóm lekarzom oraz przeciw szpitalowi Cedars-Sinai w Los Angeles, gdzie odbyła się nieudana operacja serca.

W trakcie procesu na jaw wyszło wiele niepokojących informacji. Kardiochirurg, Ali Khoynezhad, który prowadził zabieg, podobno stosował "wysoce ryzykowne i niekonwencjonalne metody". Lekarz miał nawet wyjść z sali w trakcie operacji na otwartym sercu. Co więcej, rodzina i prawnicy Paxtona twierdzą, że sama operacja w ogóle nie była wskazana. Kardiochirurgowi miało jednak zależeć na zawyżeniu statystyk, dlatego się na nią zdecydował, przy przyzwoleniu władz szpitala.

Dodatkowo niepokoi fakt, że władze szpitala uniemożliwiły sekcje zwłok artysty. Rozprawa ma się odbyć we wrześniu tego roku. Rodzina ma nadzieję, że uda się ustalić, dlaczego Bill Paxton stracił życie.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.