Małgorzata Rozenek chwali się podróżą do Mediolanu. W internautach aż się zagotowało

Najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek nie spodobały się internautom. Obserwatorzy celebrytki są zawiedzeni, że w dniu rozpoczęcia wojny w Ukrainie publikuje takie posty.

Od 24 lutego oczy całego świata zwrócone są w kierunku Ukrainy, która została zaatakowana zbrojnie przez Rosję. Słowa wsparcia płyną z całego świata. Instagram także polskich gwiazd cały jest zalany ukraińskimi flagami czy filmikami, które ukazują ogrom tragedii. Małgorzata Rozenek również zamieściła na Instagramie grafikę dotyczącą Ukrainy, jednak kilka godzin wcześniej opublikowała zdjęcie z lotniska. To nie spodobało się internautom.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o zabiegach upiększających: Jestem zadowolona, w którą stronę to idzie

Małgorzata Rozenek chwali się wypadem do Mediolanu. Internauci grzmią

Małgorzata Rozenek 24 lutego miała zaplanowany wyjazd do Mediolanu. Celebrytka z samego rana pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak wyczekuje na samolot w strefie dla VIP-ów. Z pozoru niewinne zdjęcie stało się pretekstem do sporej krytyki ze strony fanów. Zgodnie uważają, że "Perfekcyjna" mogła odpuścić sobie taką publikację w dniu, kiedy nasi sąsiedzi są atakowani.

Anna Wendzikowska, Krzysztof IbiszWendzikowska relacjonuje pobyt z wakacji. Ibisz potępił takie zachowanie. W punkt!

Kogo to obchodzi dzisiaj?
Trochę nietakt albo raczej wielki nietakt, publikować takie fotki w dzień takiej tragedii... I nieważne, że na stories jest wzmianka o tym, ale te zdjęcia nie powinny mieć dziś miejsca.
Fashion week ważniejszy niż to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Żenujące i smutne.
Pełen luzik w taki dzień! Wstyd, Gośka! - grzmią.
 

Wiele wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek wzięła sobie uwagi fanów do serca. Od kiedy jest w Mediolanie, znacznie oszczędniej publikuje zdjęcia i relacje na Instagramie. Myślicie, że przemyślała sprawę?

Paweł DelągPaweł Deląg publikuje wiadomości od znajomych z Ukrainy. Przerażające!

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Więcej o: