Córka Roberta Leszczyńskiego to już dorosła kobieta. Postawiła na karierę w show-biznesie

18-letnia już Vesna Leszczyńska rozwija nie tylko talent aktorski, ale również wokalny. Grała w teatrze, a teraz czeka na nią kolejne artystyczne wyzwanie.

Więcej na temat gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Vesna Leszczyńska w chwili śmierci taty miała zaledwie 11 lat. Jest owocem miłości krytyka muzycznego i wokalistki Alicji Borkowskiej. 18-letnia już Vesna odziedziczyła po rodzicach pasję do muzyki. Sama posiada talent wokalny i gra na skrzypcach. Niedawno podczas rozmowy w "Dzień dobry TVN" nastolatka przyznała, że pasjonuje ją również teatr.

Zaczęłam bardzo dużo nad sobą pracować w tym zakresie. Otaczałam się wieloma bardzo inspirującymi ludźmi - wśród nich byli malarze, ludzie teatru, aktorzy, dziennikarze i wsiąknęłam bardzo głęboko w to - mówiła.

Córka Roberta Leszczyńskiego to już dorosła kobieta. Postawiła na karierę w show-biznesie

Vesna Leszczyńska już od ponad dwóch lat występuje w teatrze Buffo Janusza Józefowicza. Pojawiła się w kultowym musicalu "Metro", gdzie grała u boku swojej mamy.

 

Alicja Borkowska w jednym z wywiadów przyznała, że nie chciała, aby córka poszła w jej ślady, jednak ta postawiła na swoim. Przed nastolatką kolejne projekty, a najnowszym z nich było nagranie piosenki do serialu o nastolatkach.

To serial poruszający prawdziwe problemy, echa naszego społeczeństwa (...). "Mental" nie spłyca tematyki, której dotyczy, pokazuje realne problemy, które dotykają zapewne ponad połowę młodych ludzi, czyli wykluczenie, brak sensu życia, nihilizm, myśli samobójcze. To wszechobecne kwestie. Udawanie, że nie istnieją, nie sprawi, że znikną - mówiła w rozmowie z Interią.

Po więcej zdjęć córki Roberta Leszczyńskiego zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu. 

Myślicie, że Vesna Leszczyńska na dobre zagości w show-biznesie?

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio spędziła walentynki na paryskim komisariacie. Złożyła doniesienie o kradzieży. "Ktoś kradł pieniądze z naszego pokoju"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.