Joanna Koroniewska usłyszała, że "Dowbor to przy niej model". Aktorka rozprawiła się z hejterami na Instagramie

Joanna Koroniewska słynie z tego, że w mediach społecznościowych promuje naturalność. Nie wszystkim jednak podoba się podejście aktorki. Ostatnio odpowiedziała hejterom, którzy skrytykowali jej wygląd.

Więcej ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska zyskała popularność jako Małgosia Mostowiak z serialu "M jak miłość". Po 13 latach aktorka postanowiła zrezygnować z roli w popularnej telenoweli. Teraz skupia się głównie na występach w teatrze oraz prowadzeniu kanału o nazwie "Dowbory Be Happy" na platformie YouTube. Wraz z mężem, Maciejem Dowborem, dzielą się tam nagraniami z życia codziennego, a także komentują wydarzenia show-biznesowe oraz prowadzą wywiady z gwiazdami. Joanna Koroniewska regularnie udziela się też na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 630 tys. obserwujących.

Joanna Koroniewska odpowiedziała na hejt dotyczący jej wyglądu

W mediach społecznościowych aktorka nie stroni od pokazywania się z naturalnej strony. Często dzieli się fotografiami, na których pozuje bez makijażu, ułożonej fryzury czy z niefortunną miną. Ostatnio gwiazda postanowiła odpowiedzieć na niepochlebne komentarze dotyczące jej wyglądu. Opublikowała też treść kilku z nich.

Jak to się stało, że dojrzałość, upływ czasu a właściwie nawet starość są traktowane jako grzech czy powód do wstydu?! Czy kiedy pojawią nam się pierwsze zmarszczki, to mamy się chować po kątach, żeby nie urażać odczuć estetycznych innych, zapewne młodszych odbiorców? Czasem jestem ciekawa, jak wyglądają ci, bezkrytycznie oceniający moją "przemijająca urodę" - napisała na Instagramie Koroniewska.
 

Aktorka opublikowała też komentarze krytykujących jej wygląd internautów.

Ten Dowbor to przy niej model.
O kurde, ale pani Joasia się zestarzała. Znaczy, Boże, źle to ujęłam, obraźliwie. Chodzi o to, że ja pamiętam, jak ona młodziutka była, a teraz? Już babcia.
Wygląda starzej od moich rodziców po 50. - czytamy.

Pod postem posypały się słowa wsparcia dla gwiazdy. Fani zapewniali też, że Koroniewska wciąż wygląda pięknie.

To zazdrość przemawia przez ludzi. Najgorsze w tym wszystkim, że albo za chuda, albo za gruba, albo ma zmarszczki, albo cellulit (...). Mnie czasami ręce opadają. Wygląda pani świetnie.
Jest pani piękną kobietą, która twarzą potrafi wyrazić emocje, bo nie jest unieruchomiona botoksem. Każda zmarszczka to jakaś historia, czasami wesoła, niekiedy smutna, jak to w życiu.
Ludzie wypisują takie rzeczy, jakby czas u nich stanął w miejscu - dodawali aktorce otuchy internauci.

Na szczęście Joanna Koroniewska wydaje się nie przejmować hejterami. Jej instagramowe konto to miła odmiana pośród tysięcy "idealnych" profili.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.