Mama Ginekolog zebrała na WOŚP niewiarygodną sumę! Nie ukrywa dumy: Niesamowity sukces

30 stycznia odbył się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mama Ginekolog jak co roku wspierała WOŚP. Na Instagramie pochwaliła się, że udało jej się zebrać ogromną kwotę, która trafi na konto fundacji. - Piękny wynik - komentowali zachwyceni internauci.

Więcej na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Mama Ginekolog chętnie angażuje się społecznie. Ogłosiła na Instagramie, że udało jej się zebrać niemałą sumkę na WOŚP. Kwota wprawiła internautów w osłupienie. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Mama Ginekolog może świętować teraz wielki sukces. Udało jej się znacznie przekroczyć swój cel! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni są doskonałym przykładem na to, że przyjaźń w show-biznesie istnieje! Te gwiazdy pielęgnują znajomość od lat

Zobacz wideo Mama Ginekolog nie zdała egzaminu na specjalizację

Mama Ginekolog wspiera WOŚP. Udało jej się zebrać niemałą sumę 

Mama Ginekolog, a właściwie Nicole Sochacki-Wójcicka, regularnie zachęcała fanów do przekazywania wpłat na WOŚP i sama wspiera zbiórkę każdego roku. Jak sama zdradziła, celem było zebranie kwoty dwóch milionów złotych, ale udało się jej znacznie przekroczyć tę sumę. Na początku pochwaliła się na Instagramie, że zebrali dwa i pół miliona złotych, ale ostatecznie zakończyli dzień z wynikiem ponad trzy i pół miliona złotych. Celebrytka na Instagramie nie ukrywała dumy i szczęścia z niesionej pomocy dla innych. 

Dziękuję za ten weekend i za ten niesamowity sukces. Razem zebraliśmy ponad 3,5 miliona złotych dla @fundacjawosp - napisała influencerka.
 

W komentarzach internauci świętowali sukces razem z celebrytką.

Ale czad! Gratulacje.
Brawo! Jesteście niesamowici! Wielkie serca.
Piękny wynik. Warto pomagać - czytamy.

ZOBACZ: Gwiazdy w studiu WOŚP. Chodakowska w nietypowych butach, Sadowska w kombinezonie. Show kradnie Julia Kamińska!

Cel zbiórki w tym roku skupił się na wsparciu dzieci, które mają problem ze wzrokiem. Trzeba przyznać, że zebrana kwota robi ogromne wrażenie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.